چه کسی مخالف حضور معاون رئیس جمهور در رشت بود؟!

چه کسی مخالف حضور معاون رئیس جمهور در رشت بود؟!

اختصاصی / به گزارش خبر فوری رشت، صبح امروز جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان رشت در سال ۹۶ که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: متأسفانه بودجه سال آتی چندان مناسب نیست و در بخش عمرانی ۴۰ درصد کاهش بودجه داریم.

وی اضافه کرد: افرادی بودند که در کشور یک میلیارد تومان هم پاداش پایان خدمت دریافت می‌کردند اما در بودجه ۹۷ چنین برنامه‌ریزی‌شده است که بیش از ۲۸۰ میلیون به افراد پرداخت نشود.

نماینده رشت در ادامه با اشاره به موضوع اموال نامشروع مدیران اظهار داشت: اموال تمامی مدیران و خانواده آنان بررسی خواهد شد.

کوچکی نژاد در خصوص حضور مدیران و وزرا در شهر رشت، گفت: پیش از این هر مقام مسئول که به گیلان می‌آمد به شرق یا غرب گیلان سفر می‌کرد اما سه نماینده رشت به فرماندار شهرستان این وعده را دادیم که مقامات مسئول را موظف به حضور در رشت کنیم. برای مثال در چند روز اخیر که آقای مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به گیلان آمدند ما ایشان را به رشت آوردیم، حتی مدیرکل میراث فرهنگی نیز در این خصوص مقاومت می‌کردند اما این کار را در شهر رشت انجام دادیم.

وی در پایان با تأکید بر اینکه برای قطار شهری رشت بودجه ملی تأمین‌شده است، گفت: برای بسیاری از مراکز علمی و پژوهشکده‌ها نیز ردیف‌های مالی کشوری تصویب‌شده است.