چگونگی همکاری متقابل بانک ملی استان گیلان و شهرداری رشت بررسی شد

چگونگی همکاری متقابل بانک ملی استان گیلان و شهرداری رشت بررسی شد

به گزارش رشت۲۰، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، دکتر ناصر حاج محمدی سخنان خود را در زمینه چگونگی ارتباط با بانک ملی استان گیلان در چند سرفصل بیان کرد.

شهردار رشت خاطر نشان کرد: حساب های کنونی شهرداری رشت متعدد است و مناطق و سازمان های شهرداری هر یک حساب های جداگانه ای دارند که با توجه به ابلاغ رسیده، از ۱۳۹۹/۹/۱ همه این حسابها باید متمرکز شوند

.

وی ادامه داد: درآمدهای شهرداری در زمینه های مختلف باید در یک حساب واریز شوند و شهرداری می بایست یک حساب درآمد داشته باشد و مانند سازمان برنامه و بودجه مبالغ لازم برای اجرای پروژه های مختلف از این حساب، تخصیص داده شود.

دکتر حاج محمدی با اشاره به اینکه بانک ملی ایران بانکی معتبر و نام آشنا است سپس تاکید کرد: خوشحال می شویم که با این بانک مراودات مالی داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: مسئله دیگر شهرداری، وصول مطالبات است که امکان واگذاری این موضوع از طریق یک قرارداد به بانک یا مؤسسه دیگر وجود دارد. به این ترتیب که وصول توسط آن بانک یا مؤسسه انجام شود و به ازای آن، درصدی از مبالغ دریافت شده به آن مؤسسه تعلق گیرد. و چنانچه بانک ملی بتواند این کار را انجام داد، خوشحال می شویم.

حاج محمدی مسئله بعدی را پرداخت موردی وام به همکاران خود بیان کرد و تاکید نمود: ما تلاش می کنیم با هر بانکی که بهترین خدمات را به شهرداری ارائه می دهد، وارد گفت وگو، مذاکره و عقد قرارداد شویم.

بر پایه این گزارش احداله امیری رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان گیلان نیز در این دیدار با اشاره به توانمندی بانک ملی و فعالیت این بانک در زمینه ترویج کارآفرینی و رونق اقتصادی گفت: بانک ملی از توانمندی بالایی برخوردار است و با توجه به خواسته های شهرداری امیدوارم بتوانیم با هم به توافق برسیم و تفاهمنامه همکاری امضا کنیم.

وی به میزان تسهیلاتی که بانک ملی در طول امسال ارائه داده اشاره کرد و گفت: پرداخت این تسهیلات به منظور ایجاد رفاه و آسایش مردم بوده است.