کارانه پرسنل بیمارستان‌های سراسر کشور به‌زودی پرداخت می‌شود رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در رشت:

کارانه پرسنل بیمارستان‌های سراسر کشور به‌زودی پرداخت می‌شود

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارانه پرسنل بیمارستان‌های کشور به‌زودی پرداخت می‌شود گفت: مجلس و دولت رقم مناسبی را برای آن در نظر گرفتند.

139412031230156107178074 - کارانه پرسنل بیمارستان‌های سراسر کشور به‌زودی پرداخت می‌شود

علی نوبخت حقیقی صبح امروز در نشست صبحانه سلامت که با حضور استاندار گیلان و جمعی از مسئولان استان در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد اظهار داشت: حضور مدافعان حرم در سوریه در راستای نهضت امام حسین(ع) است.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمله “عقل سالم در بدن سالم” است اظهار کرد: بدن سالم به تغذیه وابسته است در حالیکه ۸۰ درصد کودکان دنیا به سوءتغذیه مبتلا هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبحث غذا و تغذیه باید از مهدکودک‌ها آغاز شود خاطرنشان کرد: امروز کودکان در خانواده‌ها به خوردن پیتزا و غذاهای آلوده تمایل بیشتری پیدا کردند و باید در این زمینه فرهنگ سازی شود.

نوبخت حقیقی با بیان اینکه پروتئین موجود در مواد غذایی، مطلوبترین نوع پروتئین است اظهار کرد: باید بر کارخانه‌های تولیدی نظارت شود و ما در مجلس به‌شدت نسبت به غذا حساس هستیم و در مورد برنج نیز حساسیت ما مضاعف است.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به‌عنوان یک رشتی، دوست ندارم برنج به گیلان وارد شود خاطرنشان کرد: برنج نباید به ایران به ویژه گیلان وارد شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به‌زودی کارانه پرسنل بیمارستان‌های کشور پرداخت می‌شود و مجلس و دولت رقم مناسبی را برای آن درنظر گرفتند.

نوبخت حقیقی با اشاره به وضعیت آلودگی رودخانه‌های زرجوب و گوهررود اظهار کرد: در گذشته در این رودخانه‌ها ماهی وجود داشت لذا وظیفه داریم کار جهادی کنیم و ستاد ویژه‌ای باید برای رفع آلودگی آنها تشکیل دهیم.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: غذاهای استان گیلان عموماً شور هستند لذا باید در این زمینه نظارت غذایی انجام شود.