کارت بازی سپیدرودی‌ها مصادره شد! شوک به شاگردان خداداد در آستانه سفر به تبریز

کارت بازی سپیدرودی‌ها مصادره شد!

در آستانه سفر کاروان سپیدرود به تبریز برای جدال هفته سوم با گسترش فولاد شوک عجیبی به بازیکنان و مربیان این تیم در تهران وارد شد.

به گزارش رشت۲۰، بعد از اتفاقات حاشیه ای رخ داده در جریان بازی با سپاهان سران باشگاه سپیدرود تصمیم گرفتند برای آرام کردن اوضاع و دوری از حواشی بیشتر تمرینات این تیم را به تهران منتقل کنند از همین رو اردوی شبانه روزی در هتل بستان برپا شد تا بازیکنان چند روز گذشته را در این هتل اسکان داشته باشند.

 

 

در شرایطی که برنامه سفر این تیم به تبریز برای ظهر امروز تدارک دیده شده بود دقایقی قبل وقتی اعضای تیم برای خروج از هتل و حضور در فرودگاه قصد ترک محل اقامت خود را داشتند مدیریت هتل بستان در اقدامی عجیب کارت بازی بازیکنان و مربیان سپیدرود را مصادره کرد تا بلکه از این راه بتواند تسویه حساب مالی انجام دهد.

 

 

اقدامی که شوک عجیبی به سپیدرودی ها وارد کرد چون نه خبری از مدیران و مالکان باشگاه هست نه کسی که بتواند این مشکل را با مدیریت هتل حل و فصل کند. خداداد عزیزی و شاگردانش که از این اتفاق حسابی متعجب شدند در حال حاضر نزدیک به یک ساعت است در لابی هتل بستان در انتظار حضور یکی از مدیران باشگاه هستند تا تکلیف آنها را مشخص کند.

 

 

 

نکته جالب این که در پی این اتفاق در هتل بستان راننده اتوبوس سپیدرودی ها نیز با اعلام این که تاالان رقمی در حدود ۵۰ میلیون ریال از باشگاه طلبکار است به مسئولان تیم اعلام کرد اگر طلب او نیز پرداخت نشود کاروان تیم را به فرودگاه نخواهد برد بربحران ها و مشکلات این تیم در آستانه بازی های هفته سوم افزود.