کانال‌های بی‌هویت به‌دنبال تخریب مدیران شهری هستند/ همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات هستیم / خود را پاسخگوی شهروندان می‌دانیم سخنگوی شورای شهر لاهیجان:

کانال‌های بی‌هویت به‌دنبال تخریب مدیران شهری هستند/ همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات هستیم / خود را پاسخگوی شهروندان می‌دانیم

به گزارش رشت۲۰-آرمان پوریاسری در گفت‌وگویی با اشاره به اقدامات و دستاوردهای چند سال اخیر شهرداری و شورای اسلامی لاهیجان عنوان کرد: طی مدت فعالیت شورای اسلامی پنجم شهر لاهیجان شاهد اقدامات و دستاوردهای خوبی بودیم و شهروندان فهیم آن را لمس کرده‌اند.

سخنگوی شورای شهر لاهیجان با تقدیر از عملکرد شهردار لاهیجان تصریح کرد: طی سال‌های اخیر علاوه بر کارهای زیرساختی و عمرانی شاهد برگزاری چندین جشنواره فرهنگی و هنری مختلف و همچنین اجرای ایده‌هایی برای اولین بار در لاهیجان بوده‌ایم که این‌ها به رشد شهر و معرفی هرچه بیشتر لاهیجان به‌عنوان یک شهر توریستی و رونق اقتصاد آن کمک می‌کند.

 

پوریاسری عنوان کرد: بسیاری از کارهای زیربناییانجام‌شده کم‌سابقه می‌باشد.

 

وی افزود: قطعاً کاستی‌ها و ایراداتی نیز با توجه به شرایط جنگ اقتصادی و سایر موارد وجود داشته که سعی می‌شود با وجود تمام این مشکلات همچنان در راستای توسعه و پیشرفت عروس شهرهای گیلان گام برداریم.

 

پوریاسری با اشاره به اینکه همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات هستیم، عنوان کرد: انتقادات و پیشنهاداتسازنده قطعاً در پیشبرد امور و رشد شهر کمک می‌کند و از آن‌ها استقبال می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: گاهی در فضای مجازی و رسانه‌های غیررسمی و از سوی افراد ناشناس مطالبی در جهت شایعهپراکنی و تخریب مدیریت شهری لاهیجان منتشر می‌شود که بدون توجه از کنار آن‌ها می‌گذریم چراکه پاسخگویی و توجه به این مطالب صرفاً از وقت و تمرکز ما برای خدمت به مردم فهمیم می‌کاهد.

 

سخنگوی شورای شهر لاهیجان با بیان اینکه خود را پاسخگوی شهروندان می‌دانیم، تأکید کرد: همواره آماده پاسخگویی به شهروندان فهیم لاهیجان در فضایی صمیمی و رسمی هستیم و سروران گران‌قدر می‌توانند یکهفته زودتر به دفتر شورا اعلام کنند تا مقدمات برگزاری نشستی جهت پاسخگویی به سؤالات مردمان فهیم شهرمان فراهم شود.

 

پوریاسری گفت: همیشه هدف و راه ما را خویشتن داریدر شورا و شهرداری قرار داده‌ایم و اعلام می‌کنیم هرگونهسؤال پیشنهاد و انتقاد و یا هر مدرک و اسنادی برایپیش برد اهداف شهر دارید ما آماده دریافت آن ها و یا پاسخگویی هستیم.

 

وی افزود: بعضی از کانال‌ها بدون هویتی مشخص و یا از خارج کشور هدایت می‌شوند و از رسانه‌های بیگانه الگوبرداری می‌کنند، حتی در مواردی دستور می‌گیرند و فقطشایعه پراکنی کرده و به دنبال تخریب مدیران شهریهستند و اسناد جعلی ارائه می‌کنند.

 

سخنگوی شورای شهر لاهیجان هدف اصلی شایعه‌پراکنانرا ایجاد حس نارضایتی و بدبینی مردم به مدیران شهریعنوان کرد و گفت: البته شهروندان عزیز لاهیجانی خادمان خود را بهتر می‌شناسند و دشمنان کور دل نظام مقدس بدانند هیچوقت به هدفشان نخواهند رسید.

 

پوریاسری با تقدیر از تلاش‌های قوه قضايه، نیروهای امنیتی و نظامی، اظهار داشت: در این رابطه افرادیتوسط نیروهای خدوم نظامی و انتظامی و پلیس فتاشناسایی شده و تشکیل پرونده در محاکم قضایی مطرح گردید که انشاالله بعد از صدور حکم نهایی نتیجه به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.