قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

اخبار رشت و گیلان

پایگاه خبری تحلیلی رشت20


امروز : دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
سید امیر حسین علوی عضو شورای اسلامی شهر رشت :

کسانی که تیم سپیدرود را وارد حاشیه می‎کنند دلسوز نیستند

سید امیر حسین علوی عضو شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی این شورا اظهار داشت : کسانی که تیم سپیدرود را وارد حاشیه می‎کنند دلسوز نیستند.

.jpg - کسانی که تیم سپیدرود را وارد حاشیه می‎کنند دلسوز نیستند

به گزارش خبر فوری رشت علوی با بیان اینکه تیم سپیدرود از تیم های قدیمی شهر رشت است که تعلق به مردم دارد و متعلق به فردخاصی نیست اظهار داشت : لایحه کمک به سپیدرود دو ماه پیش در کمیسیون شورا مصوب شد ولی تاکنون به صحن شورا نیامده است. وی با اشاره به کمک های شورا و شهرداری به تیم سپیدرود گفت: افرادی که می گویند شورا و شهرداری تاکنون هیچ کمکی به سپیدرود نکرده اند  بی اطلاع هستند و یا خود را به بی اطلاعی زده اند.
این عضو شورا افزود: در لایحه خرید امتیاز سپیدرود مجموع بدهی که در آن ذکر شده  با انچه که افراد مدعی و شاکیان ابراز می کنند متفاوت است و نیاز به بررسی بیشتر حقوقی دارد.
وی ادامه داد: سپیدرود برای هیچ کس نبوده و نیست و کسی نباید برای خودش آن را مصادره کند و افرادی که تیم را وارد حاشیه می‏‌کنند دلسوز تیم نیستند.

گفتنی است پس از اظهار نظر اعضای شورا در این خصوص مقرر شد تا در جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای شهر رشت در عصر امروز وضعیت تیم سپیدرود رشت تعیین تکلیف شود.

سوال خود را مطرح کنید :


ارسال نظر