کسانی که مدعی فقر زدایی هستند نباید شعارگونه عمل کنند

کسانی که مدعی فقر زدایی هستند نباید شعارگونه عمل کنند

شهردار رشت گفت:کسانی که مدعی فقر زدایی هستند نباید شعارگونه عمل کنند بلکه باید در سال اقتصاد و عمل و با تاسی از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)عامل به حرفها و سخنان خود باشند.

78598388 87424055ceada 300x169 - کسانی که مدعی فقر زدایی هستند نباید شعارگونه عمل کنند


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا منطقه گیلان، دکتر سید محمدعلی ثابت قدم در مراسم افتتاح و بهره برداری از ۴۴ پروژه آبهای سطحی ، با قدردانی از صبوری مردم در طول زمان اجرای این پروژه اظهار کرد:منطقه پاره بیجار نسبت به سه منطقه دیگر این پروژه در بهره مندی از خدمات شهری کم برخوردارتر بوده است .
وی با تاکید بر عقلانیت حاکم و رعایت عدالت اجتماعی در زمینه برخورداری متوازن از خدمات در مناطق مختلف شهری تصریح کرد:اگر مجموعه مدیریت شهری در ارائه خدمات فقط به فکر مناطق مرفه جامعه باشند،علاوه بر عدم رعایت عدالت اجتماعی در افزایش فقر جامعه نقش خواهند داشت .
شهردار رشت با تاکید برنگاه عدالت محور مجموعه مدیریت شهری اضافه کرد:کسانی که مدعی فقر زدایی هستند نباید شعارگونه عمل کنند بلکه باید در سال اقتصاد و عمل و با تاسی از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عامل به حرفها و سخنان خود باشند .
اتصال خیابان پاره بیجار به جاده جیرده
نائب رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت نیز در این مراسم با تاکید بر ضرورت تقسیم عادلانه امکانات شهری گفت:انتظار ما این است که امکانات شهری در همه مناطق شهر و حاشیه شهر به صورت مساوی تقسیم شود .
مظفر نیکومنش توجه به محلات و مناطق حاشیه شهر در کلانشهر رشت را ضروری دانست و خاطرنشان کرد:مردم این مناطق نیز همانند سایر همشهریان در شهر،بایستی از امکانات لازم برخوردار باشند