کسب پیروزی در بازی امروز از هر چیزی واجب‌تر است | استرس سقوط در نوع ارائه فوتبال ما تأثیرگذار است سرمربی سپیدرود رشت:

کسب پیروزی در بازی امروز از هر چیزی واجب‌تر است | استرس سقوط در نوع ارائه فوتبال ما تأثیرگذار است

به گزارش رشت۲۰-نادر دست نشان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر پیکان تهران ضمن اعلام تسلیت برای وقایع اخیر سیل در کشور، اظهار کرد: تیم پیکان نه خطر سقوط و نه شرایط قهرمانی را برای خود متصور است و بدون دغدغه به مصاف ما آمده است.

دست‌نشان با اشاره به اینکه تیم پیکان ساختار دفاعی خوبی دارد، افزود: این تیم در برابر حریفان سخت گل دریافت می‌کنند.

 

سرمربی سپیدرود با بیان اینکه بازیکنان این تیم شرایط خوبی در تمرینات دارند، تاکید کرد: استرس خطر سقوط در نوع ارائه فوتبال ما تأثیرگذار است.

 

دست نشان با اشاره به اینکه بازیکنان ما از دل و جان و فقط به عشق هواداران تمرین می‌کنند، تصریح کرد: تمام تلاش بازیکنان در راستای پیروزی در بازی‌های آینده تیم در لیگ است.

 

وی به مصدومان سپیدرود رشت برای بازی امروز برابر پیکان اشاره کرد و افزود: حسین ابراهیمی در بازی با پرسپولیس مصدوم شده و در دو هفته آینده در اختیار تیم نیست. امیر منصوریان نیز در آخرین تمرین دچار مصدومیت شد و بازی برابر پیکان را از دست داد.

 

سرمربی سپیدرود رشت با اشاره به عدم حضور نورمحمدی در تمرینات تیم سپیدرود بعد از بازی برابر پرسپولیس، تصریح کرد: وی تمرینات تیم را ترک کرده و ما نیز از او اطلاعی نداریم.

 

دست نشان با تاکید بر اینکه در بازی‌های آینده از نیروهای جوان بیش از گذشته استفاده می‌کنیم، افزود: با صلاح دید مدیریت باشگاه، رومن چاچوا به علت مشکلات از جمله هزینه‌های اقامتی و دستمزد از تیم جدا شد.

 

وی با بیان اینکه باید به کادر فنی فرصت داد تا تفکر خود را در میدان پیاده کنند، گفت: پیروزی برای ما واجب تر از هر چیزی است و برای بقای سپیدرود در لیگ تلاش می‌کنیم.