کشف ۱٫۵ تن مواد مخدر در گیلان جانشین فرمانده انتظامی گیلان خبر داد

کشف ۱٫۵ تن مواد مخدر در گیلان

جانشین فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۱٫۵ تن انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در این استان خبر داد.
13950709000482 PhotoA 1 - کشف 1.5 تن مواد مخدر در گیلان

مهرداد مهرگان عصر امروز در جمع مردم این شهر با اشاره به امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه اظهار کرد: کشورهای منطقه که با آمریکا پیمان بستند از امنیت برخوردار نیستند.

وی به ایجاد ناامنی توسط تروریست‌ها در کشورهای اروپایی اشاره کرد و افزود: ایران اسلامی به برکت خون شهدا، داشتن نیروهای نظامی و امنیتی مقتدر و رهنمودهای مقام معظم رهبری از آرامش و امنیت کامل برخوردار است.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان با تأکید بر ارتقای امنیت در جامعه، بیان کرد: پلیس جمهوری اسلامی ایران نسبت به ایجاد امنیت در جامعه متعهد است.

مهرگان به نداشتن دغدغه امنیت توسط پلیس عربستان و آمریکا برای شهروندان این کشورها اشاره کرد و گفت: به دلیل نداشتن دغدغه پلیس آمریکا نسبت به مردم این کشور، سیاه‌پوستان را در خیابان‌ها کشتار می‌کنند.

*امنیت با مسجدمحوری محقق می‌شود

وی با بیان اینکه امنیت پایدار با همکاری و مشارکت مردم تحقق پیدا می‌کند، تصریح کرد: امنیت با مسجدمحوری و نماز جمعه محوری محقق می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان به وجود تهدیدهای نرم توسط دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: پس از دوران دفاع مقدس تهاجم فرهنگی دشمن در قالب جنگ نرم، ناتوی فرهنگی و شبیخون فرهنگی علیه جمهوری اسلامی افزایش پیدا کرده است.

مهرگان با اشاره به اینکه دشمن به‌دنبال تغییر سبک زندگی مردم در نظام اسلامی است، خاطرنشان کرد: دشمن با استفاده از شبکه‌های اجتماعی شبیخون فرهنگی علیه جامعه اسلامی را آغاز کرده است.

وی، جوانان کشور را هدایت‌پذیر خواند و اظهار کرد: برخی از مسؤولان می‌گویند اگر مردم را منع کنیم بیشتر به طرف آن می‌روند و این سخن نادرستی است.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان در ادامه با بیان اینکه یکی از دلیل‌های ضربه وارد کردن به اقتصاد استان و کشور موضوع قاچاق است، تصریح کرد: نیاز است بنگاه‌های اقتصادی و کارخانه‌ها برای مبارزه با معضل قاچاق با پلیس همکاری داشته باشند.

مهرگان، قاچاق برنج و چای خارجی هنگام برداشت محصول را ضربه به اقتصاد کشور عنوان کرد و افزود: مردم برای شناسایی قاچاقچیان با نیروی انتظامی همکاری داشته باشند.

وی با اشاره به قاچاق مواد مخدر، بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱٫۵ تن انواع مواد مخدر توسط پلیس در گیلان کشف و ضبط شده است.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان به گردشگرپذیری این استان اشاره کرد و گفت: برخی از گردشگران با حجاب عجیب در جامعه حاضر می‌شوند.

مهرگان با تأکید بر جلوگیری از بدحجابی در جامعه، خاطرنشان کرد: اجازه ورود به افرادی که برای فحشا به گیلان می‌آیند نباید داده شود و این استان محلی برای فساد دیگران نیست.

وی در پایان خود را اهل لشت‌نشا خواند و یادآور شد: خود را سرباز می‌دانم و به خدمت برای مردم افتخار می‌کنم.