کعبی خطاب به کدام شهردار اعتراض کرد؟!

کعبی خطاب به کدام شهردار اعتراض کرد؟!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، پس از اتمام بازی تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال تهران و پس از شکست سنگین سرخ پوشان شهرباران در استادیوم سردارجنگل رشت حسین کعبی که به علت مصدومیت بازی مقابل آبی‌های تهرانی را از دست داده بود در گفتگویی نسبت به عدم‌حمایت مسئولین استان و شهر رشت انتقاداتی را وارد کرد.

کعبی در بخشی از سخنان خود خطاب به شهردار رشت موضوعاتی را مطرح کرد که بسیار عجیب بود! این نکته عجیب به این دلیل است که در حال حاضر شهر رشت اصلاً شهردار ندارد و سرپرستی شهرداری رشت نیز در اختیار علی بهارمست که همزمان سرپرست سپیدرود است، قرار دارد.

قطعاً موضوعات مطرح‌شده از سوی کعبی خطاب به علی بهارمست نبوده زیرا وی در جایگاه فعلی از هیچ تلاشی برای سرخ‌پوشان شهر رشت دریغ نکرده است؛ اما احتمالاً منظور کعبی از شهردار رشت حامد عبدالهی بوده که هنوز با توجه به طولانی بودن فرآیند ابلاغ حکم شهرداران کلان‌شهرها از وزارت کشور هنوز قدرتی به‌عنوان شهردار در مجموعه شهرداری رشت ندارد.

این در حالی است که پیش‌ازاین بارها و بارها رسانه‌ها و شهروندان نسبت به عدم تعیین تکلیف شهرداری رشت و آبستراکسیون‌های پیاپی برخی از اعضای شورا اعتراض کرده بودند اما وقت‌کشی‌های بسیاری در روند انتخاب شهردار رشت صورت گرفت که یکی از معضلات آن امروز در وضعیت تیم محبوب شهر رشت نمود پیدا کرده است.