کلیه فعالیت های دانشگاه گیلان در روز سه شنبه ۲۱ دی ماه تعطیل است

کلیه فعالیت های دانشگاه گیلان در روز سه شنبه ۲۱ دی ماه تعطیل است

دانشگاه گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرد که کلیه فعالیت های دانشگاه گیلان در روز سه شنبه ۲۱ دی ماه تعطیل است.
77651991 86124029afcbb 300x119 - کلیه فعالیت های دانشگاه گیلان در روز سه شنبه 21 دی ماه تعطیل است

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا از روابط عمومی دانشگاه گیلان، در این اطلاعیه آمده است: ضمن عرض تسلیت به سبب درگذشت یار دیرین امام، به اطلاع دانشگاهیان گرانقدر می رساند بر اساس تصمیم هیات دولت، بمناسبت درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، سه روز عزای عمومی و روز سه شنبه ۲۱ دی ماه ۱۳۹۵ تعطیل عمومی اعلام شد، بر این اساس کلیه فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اداری دانشگاه در روز سه شنبه ۲۱ دی ماه تعطیل است، همچنین برنامه جدید زمان بندی امتحانات لغو شده روز سه شنبه دانشجویان نیز، متعاقبا اعلام می شود.
در زمان حاضر، ۱۶ هزار و ۳۸۸ دانشجو در دانشگاه گیلان در رشته های مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند.
دانشگاه گیلان به عنوان دانشگاهی جامع و بزرگترین دانشگاه شمال کشور، دارای ۴۹۴ رشته گرایش است. این دانشگاه دارای ۹ دانشکده شامل ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه ، علوم کشاورزی، فنی، تربیت بدنی و علوم ورزشی ، منابع طبیعی، هنر و معماری، علوم ریاضی و دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان است.
دانشگاه گیلان دارای پژوهشکده گیلان شناسی، مرکز آموزش های الکترونیکی( مجازی) و یک پردیس دانشگاهی است.
به گزارش ایرنا، آیت الله هاشمی رفسنجانی امشب در سن ۸۲ سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
او یار دیرین امام و رهبری، عضو شورای انقلاب، جانشین امام خمینی (ره) به عنوان فرمانده کل قوا، فرمانده جنگ در دوران دفاع مقدس، دو دوره رییس جمهور، سه دوره رییس مجلس شورای اسلامی و سالها رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و یکی از شخصیت های تاثیرگذار در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی به شمار می رود