کمترین آرزویم حضور دو نماینده از بسکتبال گیلان در سوپر لیگ و افزایش تعداد باشگاه‌های فعال به ۵۰ عدد است

کمترین آرزویم حضور دو نماینده از بسکتبال گیلان در سوپر لیگ و افزایش تعداد باشگاه‌های فعال به ۵۰ عدد است

به گزارش رشت۲۰ ;کشتی بسکتبال گیلان پس از ۳۰ ماه پرفراز و نشیب و البته قابل‌تأمل، به ساحل آرامش رسید. با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال گیلان و انتخاب قاطعانه محمد رفیعی توسط اکثریت قاطع اعضای مجمع، اکنون امیدها بیش از پیش در دل دلسوختگان بسکتبال استان و نسل جوان و علاقه‌مند به این رشته فزونی یافته است.

 

رئیس هیئت بسکتبال گیلان در گفتگویی؛ ضمن تقدیر از رأی اعتماد اعضای مجمع بسکتبال گیلان، گفت: در پی این اتفاق، باری سنگین‌تر از قبل بر دوش خود احساس می‌کنم.

 

 

 

رفیعی در خصوص وضع موجود بسکتبال گیلان با بیان اینکه پیش از این، حضور یک تیم در لیگ کشوری، برای بسیاری از علاقه‌مندان بسکتبال در گیلان، آرزویی دست‌نیافتنی محسوب می‌شد و تعداد اندکی از نخبگان بسکتبال استان با شرایطی نه‌چندان دل‌چسب و در قالب تیم‌های غیرگیلانی مشغول به نقش‌آفرینی در لیگ کشوری بودند، یادآور شد: متأسفانه در بدو حضورم در جمع جامعه بزرگ بسکتبال گیلان شاهد هنرنمایی و نقش‌آفرینی تنها ۴ یا ۵ بازیکن گیلانی در لیگ‌های کشوری بودیم، اما امروز مفتخرم به بیان اینکه، در نقطه‌ای قرار داریم که بیش از ۸۰ بسکتبالیست نخبه دختر و پسر جوان گیلانی در لیگ‌های کشوری مشغول افتخارآفرینی برای استان قهرمان‌پرور گیلان هستند و البته معتقدم گیلان زمین در این خصوص ظرفیتی فراتر دارد و در تلاشیم جایگاه اصلی خود را در بین سایر استان‌های کشور به دست آورده و دل مردم فهیم گیلان را شادتر کنیم.

 

 

 

وی در ادامه سخنانش، ضمن ایراد احترام برای دست‌اندرکاران امر و ارزشمند خواندن مسیر طی شده در سنوات گذشته، اذعان کرد: به قطع و یقین جایگاه بسکتبال گیلان بسیار رفیع‌تر است و در تلاشیم در راستای تحقق اهداف ترسیم‌شده و با کمک و همراهی خانواده بزرگ بسکتبال گیلان، طی دوره مدیریتی پیش دست‌کم موفق به جانمایی دو تیم از گیلان در سوپر لیگ باشیم.

 

 

 

رئیس هیئت بسکتبال گیلان در پایان سخنانش، آنچه بیان شد را نه یک رویای دست‌نیافتنی، بلکه هدفی در دسترس دانست و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد این مدعا باشیم.