کمک هفت میلیارد ریالی حامیان به ایتام و محسنین

کمک هفت میلیارد ریالی حامیان به ایتام و محسنین

رئیس کمیته امداد منطقه سه رشت گفت:حامیان و نیکوکاران شهرستان رشت در سال جاری مبلغ هفت میلیارد و ۹۲۰۰ میلیون و ۱۵هزار ریال بصورت نقدی و غیرنقدی به «ایتام» و «محسنین» تحت حمایت منطقه سه رشت کمک کرده اند.

79151144 88238462cfbaf 300x225 - کمک هفت میلیارد ریالی حامیان به ایتام و محسنین


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا منطقه گیلان،سیدجلال باقری رئیس کمیته امداد منطقه سه رشت با قدردانی از کمک های مادی و معنوی حامیان و نیکوکاران تاکید کرد:کمک های مردمی همواره پشتوانه محکمی برای کمیته امدادحضرت امام (ره)در جهت خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان بوده است .
وی با بیان اینکه حامیان و نیکوکاران شهرستان رشت در سال جاری مبلغ هفت میلیارد و ۹۲۰ میلیون و ۱۵ هزار ریال بصورت نقدی و غیرنقدی به « ایتام » و « محسنین » تحت حمایت منطقه سه رشت کمک کرده اند،افزود:کمک های نقدی مبلغ پنج میلیارد و ۶۶۳ میلیون و ۱۲۷ هزار و ۵۳۵ ریال و کمک های غیرنقدی مبلغ دو میلیارد و ۲۵۶ میلیون و ۸۸۷ هزار ریال بوده است .
باقری با اشاره به اینکه کمک های غیر نقدی حامیان و نیکوکاران در قالب خرید لوازم منزل،تهیه لوازم التحریر و سایر اقلام مورد نیاز است،تصریح کرد:به همت نیکوکاران شهرستان رشت همه « ایتام »و«محسنین» دارای حامی هستند .
رئیس کمیته امداد منطقه سه رشت تعداد فرزندان «محسنین »تحت حمایت را ۳۷۸ نفر اعلام کرد و گفت:« فرزندان محسنین »،دارای سرپرست بیمار،بد سرپرست و یا دارای سرپرست با شرایط عدم تمکن مالی هستند .
وی خاطرنشان کرد:همه تلاش ما بر این است که بتوانیم با مشارکت بیش از پیش نیکوکاران مشکلات بیشتری را از« ایتام »و « فرزندان محسنین » حل کنیم تا آنها هم بتوانند از شرایط …