کمک یک میلیارد تومانی شهرداری رشت “تیم سپیدرود” را احیاء می کند

کمک یک میلیارد تومانی شهرداری رشت “تیم سپیدرود” را احیاء می کند

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: کمک یک میلیارد تومانی که در شورا اعلام وصول شد می تواند موجب برون رفت تیم سپیدرود رشت از بحران شود.
76718263_84902529badeb

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تسنیم محمدعلی رفیعی نودهی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت با بیان اینکه به پیشنهاد من طرح کمک یک میلیارد تومانی به سپیدرود با امضای تعدادی از اعضای شورا اعلام وصول شد، اظهار داشت: این کمک می تواند در حال حاضر بخش زیادی از مشکلات سپیدرود را برطرف کند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت اعلام کرد: این کمک شورا به صورت فوری بوده و با مصوبه ۸۴۱۱ میلیون تومانی دو هفته پیش شورا که در قالب طرح اسپانسری شهرداریاز تیم سپیدرود بود متفاوت است.
وی راه حل سپیدرود را از برون رفت کنونی تخصیص اعتباری دائم از محل بودجه شهرداری برای این تیم عنوان کرد و گفت: من فوتبالی هستم و می دانم که با تغییر یک مدیر تمام برنامه ریزی ها از بین می رود. این است که استقلال شهرداری رشت و پگاه گیلان دچار چنان سرنوشتی شدند.
رفیعی با بیان اینکه شهرداری رشت توان تیم داری مستقیم را ندارد و مدیران شهرداری در پرداخت درست و به موقع حقوق کارگران و کارمندان خود مانده اند، افزود: با سوءمدیریتی که در آقایان سراغ دارم در صورت انتقال به شهرداری خیلی زود سرنوشت این تیم هم مانند استقلال شهرداری خواهد شد و همین هواداران ما را متهم خواهند کرد که چرا اجازه این انتقال را دادید.
وی با بیان اینکه هیچ کدام از تیم هایی که در سطح کشور زیر نظر شهرداری ها اداره می شوند به نیک فرجامی نرسیده اند، گفت: شهرداری ساری که قوی ترین تیم تاریخ استقلال را حذف کرد امروز کجاست؟ شهرداری بندرعباس در چه لیگی بازی می کند و شهرداری تبریز لیگ برتری الان خوشحال است که صدرنشین یکی از گروه های سه گانه لیگ دسته دوم است