کنایه عباس عبدی به احمدی سنگری!/ احتمالا انتخاب رانندگان را با نظارت استصوابی انجام خواهند داد!

کنایه عباس عبدی به احمدی سنگری!/ احتمالا انتخاب رانندگان را با نظارت استصوابی انجام خواهند داد!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از جماران، محمدرضا احمدی سنگری، نماینده رشت، در نشست بررسی مشکلات حمل‌ونقل شهری و برون‌شهری شهرستان رشت با تأکید بر تعریف منشور اخلاقی و اجتماعی برای رانندگان تاکسی اظهار کرد: همه ما از شرایط سخت فعالیتی رانندگان تاکسی مطلع هستیم، اما رانندگان باید بدانند که تمامی این تسهیلات و حمایت‌ها را نظام برایشان فراهم می‌کند.

%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B6%D8%A7 %D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C %D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%B1%DB%8C - کنایه عباس عبدی به احمدی سنگری!/ احتمالا انتخاب رانندگان را با نظارت استصوابی انجام خواهند داد!

محمدرضا احمدی با انتقاد از اینکه برخی از رانندگان بنگاه تبلیغاتی ضدانقلاب می‌شوند افزود: رانندگان تاکسی به‌واسطه شغلشان با افراد فراوان و مختلفی سروکار دارند و متأسفانه برخی از همین افراد ناخواسته با سخنانی که مطرح می‌کنند به‌عنوان یک بنگاه تبلیغاتی ضد نظام اقدام می‌کنند.

واکنش عباس عبدی

عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی، با اشاره به سخنان نماینده رشت، در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: «احتمالا در بودجه سال آینده هزار میلیارد تومان هم برای تولید محتوای تاکسی و صدور جواز کار در تاکسی برای صدا و سیما اختصاص بدهند و اگر با این کار حل نشد انتخاب رانندگان را با نظارت استصوابی انجام خواهند داد.».