گرامیداشت شهید محسن خزایی در رشت در گیلان برگزارشد :

گرامیداشت شهید محسن خزایی در رشت

گرامیداشت اولین خبرنگار شهید مدافع حرم

5444370 318 765x510 - گرامیداشت شهید محسن خزایی در رشت

مراسم گرامیداشت راوی صادق رسانه ، شهید محسن خزایی در رشت برگزار شد.
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از صیدنیوز ، در این مراسم که با همت بسیج  و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان در مسجد قدس رشت برگزار شد بعد از مداحی و سینه زنی کلیپی از فعالیت های رسانه ای این خبرنگار شهید در سوریه پخش شد.
فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محسن خزایی در رشت با بیان اینکه خبرنگاران راویان صادق خط مقدم  جنگ نرم و سخت با دشمنان هستند گفت : این خبرنگار شهید راوی ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان مدافع حرم در سوریه بود.
سردار محمد عبدالله پور با اشاره به لزوم حضور رزمندگان ایرانی در نبرد علیه داعش در سوریه افزود : اگر جانفشانی ها رزمندگان ایرانی نبود جنگ با تروریست های تکفیری به داخل مرزهای کشور حتی  تا همدان و کرمانشاه کشانده می شد و آرامش و امنیت کشور با خطر جدی مواجه می شد.
وی در ادامه به آگاهی و دشمن شناسی مردم ایران در ۳۸ سال از عمر انقلاب هم اشاره و تصریح کرد : بصیرت ملت ایران بصیرت عمیق و سرشار از عشق به اسلام ، انقلاب و رهبری است و دشمنی ما با امریکا و استکبار به هزاران دلیل و سند تمام نمی شود.
فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح کشور برای حراست و صیانت از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود : تمامیت ارضی ما به طور کامل در سیطره نیروهای مسلح قرار دارد و امروز بیش از ۶۰۰ گردان امام حسین بسیج مردمی در سراسر کشور در کنار دیگر نیروهای مسلح آماده دفاع همه جانبه از ایران اسلامی است.
سردار محمد عبدلله پور خاطرنشان کرد : نیروهای مسلح ایران به موضوع امنیت نگاه انقلابی و جهادی دارند و در این راه از جان و مال شان می گذرند.