گزینه‌های شهرداری لاهیجان در دوران پسا کاظمی چه کسانی خواهند بود؟! + سوابق

گزینه‌های شهرداری لاهیجان در دوران پسا کاظمی چه کسانی خواهند بود؟! + سوابق

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که پس از تقدیم استعفای مسعود نصرتی قزوینی نژاد از تصدی بر شهرداری رشت، نام چند گزینه برای تکیه زدن بر کرسی شهرداری رشت مطرح‌شده است. در این میان نام مسعود کاظمی به‌عنوان یکی از گزینه‌ها مطرح‌شده است.

جالب آنکه با طرح نام مسعود کاظمی شهردار فعلی لاهیجان که در کارنامه خود عضویت در شورای چهارم شهر رشت را در کارنامه داشته و سال گذشته نیز یکی از پنج کاندیدای تصدی بر شهرداری رشت بود، گزینه‌هایی برای جانشینی وی در لاهیجان مطرح‌شده تا در صورت رفتن کاظمی به رشت، شهرداری لاهیجان چند گزینه جدی را برای تصدی بر این مسند در اختیار داشته باشد.

در این میان گفته می‌شود کمیل لاهوتی شهردار فعلی چاف و چمخاله از جدی‌ترین گزینه‌های تصدی بر شهرداری لاهیجان است و همچنین از رضا کحالی مدیر منطقه یک شهردار رشت و شهردار سابق لاهیجان و پورقربان شهردار فعلی انزلی نیز به‌عنوان گزینه‌های دیگر جانشینی کاظمی در صورت رفتن به رشت نام‌برده می‌شود.

جالب‌تر آنکه گفته می‌شود دراین‌بین گزینه‌های دیگری نیز مطرح هستند که از میان آنها می‌توان به رضا سلیمانی شهردار آستانه‌اشرفیه، جواد تمیزکار عضو فعلی شورای شهر لاهیجان و ایمان محمدپور نیک‌بین شهردار سیاهکل اشاره کرد.

همچنین گفته می‌شود دراین‌بین نام فرامرز جهاندیده انبوه‌ساز نمونه و عضو نظام‌مهندسی لاهیجان که در کارنامه خود مشاور عمرانی ذبیح‌الله نیکفر نماینده لاهیجان و سیاهکل را دارد و امین رشیدی نژاد شهردار سابق رانکوه و از پرسنل فعلی شهرداری لاهیجان نیز مطرح‌شده است.

گفتنی است با توجه به نزدیکی رشیدی نژاد با لاهوتی این احتمال وجود خواهد داشت که رشیدی نژاد در این راه با کمیل لاهوتی کمک نماید. شایان‌ذکر آنکه مطالب فوق تنها به‌صورت شنیده بوده و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی در شهرداری رشت رخ خواهد داد؟!