گزینه‌های نهایی استانداری گیلان چه کسانی هستند؟/ خبری از کیوان محمدی نیست!

گزینه‌های نهایی استانداری گیلان چه کسانی هستند؟/ خبری از کیوان محمدی نیست!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، مهرداد لاهوتی عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در گفتگویی از اولویت مجمع نمایندگان استان جهت سکانداری استانداری گیلان توسط فردی بومی خبر داد.

وی در ادامه سخنان خود تأکید کرد: محمدجعفر علیزاده، معاون فعلی وزیر راه و شهرسازی اولویت نخست مجمع نمایندگان گیلان است به جهت اینکه بیشتر از سایر گزینه‌ها می‌تواند به توسعه استان کمک کند.

 

وی همچنین در ادامه از دیگر گزینه‌های تصدی بر استانداری گیلان نام برد و مهران کفاش معاون وزیر راه‌وشهرسازی و قاسم رمضانپور معاون امور مجلس و توسعه منطقه‌ای سازمان برنامه‌وبودجه را از دیگر گزینه‌های مطرح برای استانداری گیلان برشمرد.

 

وی همچنین تأکید کرد: رمضانپور نیز به دلیل سوابق نمایندگی و حضور در تیم دولت گزینه مجمع نمایندگان برای سپرده مسؤولیت ارشد استان به وی است.

 

نائب رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس دهم در سال چهارم تصریح کرد: بهنام جو، استاندار فعلی استان اردبیل که سال‌ها در استان گیلان دارای مسؤولیت داشتند، از دیگر گزینه‌های مطروحه در آخرین جلسه مجمع نمایندگان گیلان است که طی روز یکشنبه به وزارت کشور طی یک فهرستی معرفی خواهند شد.

 

لاهوتی در پایان با بیان اینکه وزارت کشور نیز گزینه‌هایی برای استانداری گیلان دارد، خاطرنشان کرد: علاوه بر تهیه لیست، مقررشده جمعی از نمایندگان به نمایندگی از مردم با وزیر کشور جلسه‌ای را تدارک ببینند و آخرین گزینه‌ها را در خصوص تعیین استاندار بررسی کند.

 

بر همین اساس می‌توان گفت عملاً گزینه‌های تصدی بر استانداری گیلان از اکبر بهنام جو، محمدجعفر علیزاده، قاسم رمضانپور و مهران کفاش می‌باشند.