گشت زنی ۲۴ ساعته سه خودروی اورژانس اجتماعی در آغاز سال نو جهت ساماندهی افراد بی سرپناه مجتبی شهرستانی خبر داد:

گشت زنی ۲۴ ساعته سه خودروی اورژانس اجتماعی در آغاز سال نو جهت ساماندهی افراد بی سرپناه

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری رشت اعلام کرد: جمع آوری متکدیان و ساماندهی افراد بی سرپناه رشت در آستانه سال نو در دستور کار است.

photo_2017-11-15_20-38-29-300x200

به گزارش خبر فوری رشت مجتبی شهرستانی در گفت گویی با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و اقدامات برنامه ریزی شده برای استقبال از بهار اظهار داشت: طرح فشرده جمع آوری متکدیان و ساماندهی افراد بی خانمان برای ایام نوروز در دستور کار ما قرار گرفته است.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری رشت در همین رابطه افزود: شهروندان می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان و متکدی از طریق شماره ۱۳۷ به شهرداری اطلاع رسانی کنند‌.

شهرستانی با اشاره به تجهیز سامانکده و گرمخانه شهرداری رشت گفت: سه وعده غذای گرم، پوشاک و سیستم گرمایشی و سرمایشی برای افراد بی خانمان و متکدی در نظر گرفته ایم.

وی از گشت زنی سه خودرو در سطح شهر، شامل یک ون و دو خودروی سواری با آرم اورژانس اجتماعی شهرداری رشت، در ایام نوروز خبرداد و تصریح کرد: این فعالیتها در طول سال نیز انجام شده است اما در آغاز سال نو به صورت فشرده و شیفت ۲۴ ساعته اجرایی می شود.

مجتبی شهرستانی در همین رابطه خاطرنشان کرد: همکاران ما در نواحی پانزده گانه در ایام تعطیلات شیفت بندی هستند و قبل از عید پاکسازی محلات برای زیبایی بصری شهر در حال انجام است و تقریبا پاکسازی محلات ۵۵ گانه همه روزه انجام می شود.