گل به خودی نظرمحمدی! علی آقا داماش هم تیم همین استان است

گل به خودی نظرمحمدی! علی آقا داماش هم تیم همین استان است

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، علی نظرمحمدی در نشست خبری پس از دیدار سپیدرود مقابل مس رفسنجان در خصوص عدم حمایت از تیم های فوتبال گیلانی موضوعاتی را مطرح کرد که بخشی از آن کنایه هایی در خصوص خرید سهمیه برای تیم فوتبال داماش گیلان و حضور این تیم در لیگ یک بود.

طرح چنین مسائلی توسط سرمربی یکی از تیم های گیلان و شهر رشت در خصوص خرید سهمیه لیگ یکی برای داماش گیلان از آن دست مسائل ناخوشایندی است که بیشتر به تلاش برخی افراد جهت ایجاد تقابل و خط کشی میان هواداران تیم های داماش و سپیدرود کمک میکند. مسائلی که هدف آن ایجاد نفاق میان هواداران مشترک این دو تیم محبوب و مردمی شهر رشت است.

علی نظرمحمدی که خود سال ها پیراهن پگاه و داماش را به تن کرد و بازوبند کاپیتانی این تیم را نیز به بازو بست و حتی مدتی نیز به عنوان سرمربی داماش روی نیمکت لاجوردی پوشان شهر رشت نشسته بود طبیعتا باید از اتفاق رخ داده برای داماش ناراحت و بابت حضور این تیم در لیگ یک خرسند باشد. اما از حرف های وی اینگونه برداشت می شود که او با به رخ کشیدن تلاش ها برای احقاق حق تیم داماش گیلان قصد توجیه تساوی خانگی مقابل مس رفسنجان را دارد. هرچه که هست نظرمحمدی باید بداند برای جلب حمایت مسئولین و سیاسیون استان نباید موضوعاتی که باعث شادی مردم شهر رشت می شود را زیر سوال ببرد.