گیلان میزبان اولین رویداد ملی چالش، پویش و درآمد می شود با محوریت پدافند غیرعامل؛

گیلان میزبان اولین رویداد ملی چالش، پویش و درآمد می شود

اولین دوره برگزاری رویداد ملی «چالش، پویش، درآمد» با محوریت پدافند غیرعامل به میزبانی سازمان نظام مهندسی گیلان در رشت برگزار می شود.

72081t - گیلان میزبان اولین رویداد ملی چالش، پویش و درآمد می شود

به گزارش خبر فوری رشت ،رویداد چالش پویش درآمد يک رويداد آموزشي، تجربي، عملی ملی است كه با هدف تبدیل ایده ها به کسب و کار و همچنین حل معضلات و چالش های کشور برنامه ریزی شده است.

اولین دوره برگزاری رویداد ملی «چالش پویش درآمد» با محوریت پدافند غیرعامل به میزبانی سازمان نظام مهندسی گیلان در رشت برگزار می شود.

در اين برنامه شركت كنندگان پرانگيزه شامل فعالان حوزه های مرتبط با محور رویداد، تیم های کاری و انجمن های مشابه، برنامه نويسان، مديران تجاري، عاشقان استارتاپ، بازارياب ها و طراحان گرافيک گرد هم مي‌آيند تا طي یک هفته ايده هايشان را مطرح كنند، گروه تشكيل بدهند و هر گروه ايدهایی را اجرا كرده یا به دنبال راه حل اجرایی برای چالش های موجود باشند.

هدف از برگزاری این رویداد بررسی چالش هایی چون تهديدات زيستي با رويكرد پدافند غير عامل (زيتون،برنج،چاي و….) ، تهديدات سايبري با رويكرد پدافند غير عامل، پدافند اقتصادي ،پدافند كالبدي( ايمني و استحكام ساختمان ها و جانپناه ها)، پدافند پرتوی است.

لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند برای شرکت در این رویداد به سایت این رویداد ملی به آدرس  www.tacfr.org مراجعه کنند.