گیلان میزبان برگزاری همایش مجمع روحانیون سازمان عقیدتی‌سیاسی ارتش است 20 آبان

گیلان میزبان برگزاری همایش مجمع روحانیون سازمان عقیدتی‌سیاسی ارتش است

رئیس عقیدتی‌سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا رشت از برگزاری همایش مجمع روحانیون سازمان عقیدتی‌سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گیلان و غرب مازندران خبر داد.
13950204000804 PhotoA - گیلان میزبان برگزاری همایش مجمع روحانیون سازمان عقیدتی‌سیاسی ارتش است

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد باقری عصر امروز در مسجد ولی‌عصر (عج) این شهر بصیرت‌افزایی و روشنگری توطئه دشمنان را یکی از مهم‌ترین وظایف روحانی انقلابی دانست.

وی سازمان عقیدتی‌سیاسی ارتش را یک نهاد مقدس خواند و افزود: این سازمان پس از پیروزی انقلاب به فرمان حضرت امام خمینی(ره) تأسیس شد و مأموریت اصلی آن ارتقای بعد معنوی و مکتبی کارکنان ولایت‌مدار و با بصیرت ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.

رئیس عقیدتی‌سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا روحانیون را از پیشگامان جبهه فرهنگی مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و تصریح کرد: روحانیون نقش بسیار مهمی در بصیرت‌افزایی و روشنگری توطئه دشمنان به‌عهده دارند.

وی ادامه داد: استکبار جهانی امروز با تمام قوا در حال ضربه زدن به هویت اسلامی و انقلابی کشور اسلامی ماست و از هر فرصتی برای رسیدن به منافع نامشروع خود بهره می‌برد.

باقری ایستادگی و مقاومت را یکی از ضروری‌ترین وظایف ملت قهرمان ایران عنوان کرد و یادآور شد: لازمه این مقاومت داشتن بصیرت است که روحانیون انقلابی و ولایتمدار سردمداران روشنگری و مقاومت هستند.

رئیس عقیدتی‌سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) از برگزاری همایش یک‌روزه مجمع روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گیلان و غرب مازندران خبر داد و گفت: این همایش در روز ۲۰ آبان ماه جاری به میزبانی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را بررسی راهکارهای مناسب و متنوع برای مبارزه با هجمه فرهنگی دشمن و ترویج منویات فرماندهی معظم کل قوا در یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست.

باقری، سخنران ویژه همایش یکروزه مذکور را حجت‌الاسلام مظفری رئیس امور روحانیون سازمان عقیدتی‌سیاسی ارتش عنوان کرد.