یادواره شهدای آبروی محله در رشت برگزار شد

یادواره شهدای آبروی محله در رشت برگزار شد

یادواره شهدای آبروی محله رشت در مسجد امام حسن مجتبی (ع) محله رازی در رشت برگزار شد.
10102187347

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ذاکرنیوز از رشت, حجت‌الاسلام علی ایزدپناه عصر امروز در مراسم یادواره شهدای آبروی محله در رشت اظهار داشت: استان گیلان ۱۸ شهید مدافع حرم تقدیم کرده است و مردم ولایتمدار گیلان همیشه در همه صحنه‌ها حضور دارند.

این کارشناس مذهبی کلمه شهید را کلمه‌ای مقدس عنوان کرد و گفت: مطابق آیه قرآن کریم شهدا زنده هستند و نزد خدا روزی می‌گیرند.

وی با بیان اینکه امروز اگر بازرسی‌ها دقیق‌تر شود بسیاری از اختلاس‌های مسئولان کاهش می‌یابد تصریح کرد: کسانی که حقوق نجومی می‌گیرند دزد هستند و پول بیت المال را در جیب خود انداخته‌اند.

ایزدپناه با بیان اینکه انقلاب افراد ناسالم را غربالگری می‌کند بیان کرد: کسانی که حقوق نجومی می‌گیرند از مسیر انقلاب خارج شده‌اند.

این کارشناس مذهبی، انقلاب اسلامی را برپایه کرامت انسان‌ها دانست و عنوان کرد: انقلاب اسلامی حاصل خون شهدا است و نباید خون شهدا را پایمال کنیم.

ایزدپناه با بیان اینکه باید به وصیت شهدا عمل کنیم تاکید کرد: شهدا برای ما از خود گذشتگی کردند و اکنون نیز شهدای مدافع حرم کیلومترها دورتر از مرزها جانفشانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه یک عده‌ای رو ویلچر هستند دلیل نمی‌شود که هر کاری دلشان خواست بکنند تصریح کرد: این افراد برای انقلاب چه کار کرده‌اند؛ برخی سیاسیون ظرفیت ندارند و نباید از انقلاب طلبکار باشند.

این کارشناس مذهبی حقوق‌های نجومی را دزدی از بیت المال عنوان کرد و گفت: اگر به فرهنگ قرآنی عمل می‌کردیم وضعیت فرهنگ کشور این گونه نمی‌شد.

ایزدپناه با بیان اینکه فرهنگ کشور باید حزب اللهی و انقلابی باشد خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) تاکید می‌کرد اجازه ندهید افراد بی‌خیال مسئولیت بگیرند.