یک مصدوم درآتش سوزی منزل مسکونی در شهر رشت

یک مصدوم درآتش سوزی منزل مسکونی در شهر رشت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از رشت شهرام مومنی معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت درگفت و گوی اختصاصی با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از رشت ، گفت: بی احتیاطی در قرار دادن گاز تک شعله روشن در مجاورت اجسام قابل اشتعال آتش به پا کرده بود کهاین آتش سوزی در ساعتی قبل به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی گزارش داده شد که بلافلاصله ۲۴ آتش نشان و ۳۳ افسر ارشد بهمراه ۸ دستگاه خودروی اطفائی از ایستگاه های ۱و۵و۹ به محل حادثه واقع در بلوار شهید افتخاری، خیابان امام حسین(ع) اعزام شدند.

77475171 85892159abbfa 300x185 - یک مصدوم درآتش سوزی منزل مسکونی در شهر رشت

مومنی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند: کانون آتش سوزی که از بالکن منزل مسکونی بود توسط یکی از آتش نشانان داوطلب حاضر در محل و با استفاده از یکدستگاه خاموش کننده در دم خاموش و از گسترش آن به دیگر نقاط پیشگیری شده است .

وی در ادامه علت این آتش سوزی را بر اثر بی احتیاطی در قرار دادن گاز تک شعله روشن در مجاورت اجسام قابل اشتعال در بالکن ساختمان اعلام داشت و افزود: آتش نشانان پس از ایمنی سازی محل حادثه جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی دیگر به ایستگاه های مربوطه مراجعت نمودند.

مومنی در پایان افزود: متاسفانه در این حادثه شهروند خانم ۵۷ ساله ای از ناحیه دست راست دچار سوختگی گردید که توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت