۱۰ شرکت کننده منتخب مسابقات قرآن به مرحله نهایی راه یافتند سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

۱۰ شرکت کننده منتخب مسابقات قرآن به مرحله نهایی راه یافتند

در دو روز گذشته با پایان یافتن مراحل نیمه نهایی رشته حفظ مسابقات قرآن کریم در روز پنجم این دوره از رقابت‌ها در زیباکنار ۱۰ شرکت کننده منتخب به مرحله نهایی راه یافتند.
139507292006424938989344 - ۱۰ شرکت کننده منتخب مسابقات قرآن به مرحله نهایی راه یافتند

به گزارش خبر فوری رشت ، سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مجتمع زیباکنار استان گیلان با استقبال پرشور نخبگان قرآنی کشور، ششمین روز از برگزاری خود را پشت سر می‌گذارد.

اختتامیه رشته‌های هم‌خوانی، مدیحه سرایی، دعاخوانی، اذان، ابتهال و معارف با تجلیل از منتخبان این رشته‌ها در سه روز گذشته برگزار شد.

در دو روز گذشته با پایان یافتن مراحل نیمه نهایی رشته حفظ در روز پنجم این دوره از رقابت‌ها در زیباکنار ۱۰ شرکت کننده منتخب به مرحله نهایی راه یافتند.

موسی معتمدی از استان اصفهان، سعیدعلی اکبری از استان قزوین، رضا نژاد تبریزی از استان اصفهان، ابوذر کرمی از استان مرکزی، رضا گلشاهی از استان خراسان رضوی، محمدرسول تکثیری از استان تهران، محمدعلی اسلامی از استان تهران، پیمان ایازی از استان مازندران، محمدرضا جاهدی‌نیا از استان خراسان رضوی، محمود محمدنیا از استان خراسان رضوی ۱۰ نفر راه یافته به مرحله نهایی رشته حفظ کل سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم هستند.