۴ بازیکن جدید به ملوان پیوستند+ تصاویر تیم فوتبال ملوان انزلی با جذب چهار بازیکن جدید به تقویت قوای خود برای حضور قدرتمندانه در رقابت‌های لیگ یک مبادرت ورزید.

۴ بازیکن جدید به ملوان پیوستند+ تصاویر

به گزارش رشت۲۰-تیم فوتبال ملوان انزلی با جذب چهار بازیکن جدید به تقویت قوای خود برای حضور قدرتمندانه در رقابت‌های لیگ یک مبادرت ورزید.

کاپیتان اسبق تیم ملی جوانان به ملوان پیوست

رضا کرملاچعب بازیکن فصل گذشته کوکولان پالو وایکوت فنلاند با عقد قراردادی به تیم فوتبال ملوان انزلی پیوست، کرملاچعب سابقه بازی در تیم‌های نفت مسجدسلیمان، پرسپولیس و استقلال خوزستان را داشته و فصل گذشته نتوانست نظر مساعد باشگاه سپیدرود برای پیوستن به این تیم را جلب کند.

مهاجم جدید ملوانان در رده ملی سابقه بازی در تیم‌های زیر ۱۵ سال، نوجوانان، جوانان و امیدها را دارد و بازوبند کاپیتانی تیم ملی جوانان را بر بازو بسته است.

مهاجم استقلال خوزستان راهی ملوان شد

رضا نعامی دومین بازیکن خوزستانی است که بار سفر به انزلی بسته و با قوهای سپید قرارداد منعقد کرد، وی در پست مهاجم بازی می‌کند و فصل گذشته در ۲۶ دیدار برای استقلال خوزستان در لیگ برتر به میدان رفت.

نعامی اهل ملاثانی و محصول آکادمی فولاد خوزستان بوده و سابقه بازی در تیم بزرگ‌سالان این باشگاه را در کارنامه ورزشی خود دارد.

مهاجم اسبق داماش به ملوان پیوست

جذب سه مهاجم از سوی ملوانان نشان از توجه این تیم به خط آتش قوهای سپید دارد، ملوانان علی امیری مهاجم – وینگر اسبق داماش گیلان را با عقد قراردادی به عضویت خود درآورد.

امیری فصل گذشته در تیم گلگهر سیرجان توپ زده است و سابقه بازی در تیم‌های فولاد خوزستان، پاس همدان، داماش گیلان، صبای قم، پیکان تهران، شهرداری تبریز و اکسین البرز را در کارنامه ورزشی خود دارد.

تیم فوتبال ملوان انزلی در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان می‌رود.

 

 

همچنین میعاد یزدانی بازیکن اسبق تیم های بادران، سپیدرود و استقلال تهران با عقد قراردادی به ملوان بندرانزلی پیوست.