۵ باب مغازه در آستانه اشرفیه طعمه حریق شد

۵ باب مغازه در آستانه اشرفیه طعمه حریق شد

به گزارش رشت۲۰ به نقل از ایرنا؛ بهزاد رسولیان در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این آتش سوزی ساعت ۹:۴۵ دقیقه صبح امروز به وقوع پیوسته افزود: پس از اطلاع از وقوع این حادثه تعداد ۴ ماشین آتش نشانی آستانه اشرفیه و دو ماشین آتش نشانی شهرستان لاهیجان به همراه ۲۰ مامور آتش نشان به محل اعزام شدند.

سوزی - ۵ باب مغازه در آستانه اشرفیه طعمه حریق شد

وی با اشاره به مهار این حریق در ساعت ۱۲:۱۰ افزود: در این حادثه به مغازه های تعمیر خودرو ، باطری سازی ، آهنگری، دکوراسیون داخلی و درب و کرکره سازی خسارت وارد شد ، ضمن آنکه تعداد دو دستگاه خودروی سواری مستقر در یکی از این مراکز خدماتی نیز طعمه حریق شد.

رسولیان در ادامه با بیان اینکه علت وقوع و میزان خسارت های ناشی از  این آتش سوزی در دست بررسی قرار دارد اظهار داشت: خوشبختانه این آتش سوزی خسارت جانی به همراه نداشت .

وی یادآور شد: حدود ۲۰ نفر از آتش نشانان با برخورداری از امکاناتی چون سه دستگاه ماشین سنگین، یک ماشین نیمه سنگین، یک بالا بر و یک نیسان پیشرو برای خدمات رسانی به مردم آماده اند.

رسولیان همچنین از کلیه مردم خواست در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی ابتدا خونسردی خود را حفظ و با ماموران ایستگاه آتش نشانی تماس بگیرند ، ضمن آنکه به کلیه شهروندان توصیه می شود بیمه آتش سوزی منازل و اماکن خود را جدی بگیرند.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان ، با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت است.