۷۵۰ واحد ورزشی با همکاری بخش‌خصوصی در استان گیلان ایجاد شد مدیرکل ورزش و جوانان گیلان:

۷۵۰ واحد ورزشی با همکاری بخش‌خصوصی در استان گیلان ایجاد شد

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه ۷۵۰ واحد ورزشی تا پایان سال ۹۴ با همکاری بخش‌خصوصی در گیلان ایجاد شده است، گفت: برخی از مشارکت‌های بخش خصوصی جهت توسعه فضاهای ورزشی و بدون تامین بار مالی به دولت توسط خیران انجام شده است.
139303191402188922955294 - ۷۵۰ واحد ورزشی با همکاری بخش‌خصوصی در استان گیلان ایجاد شد

به گزارش خبر فوری رشت ، مسعود رهنما ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه رشت با بیان اینکه با الگوگیری از حضرت عباس(ع) می‌توان جامعه ورزشی اسلامی داشت، اظهار داشت: در جامعه ورزشی همراهی با ولایت و نماینده ولی فقیه در استان گیلان وظیفه تمامی ورزشکاران است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه ورزش گیلان در المپیک آینده به ناکامی‌های خود پایان خواهد داد افزود: ورزش عامل بزرگ سلامت اجتماع و به فرموده مقام معظم رهبری “ورزش تهذیب و تحصیل است”.

رهنما با اشاره به اینکه ورزش و فعالیت‌های ورزشی تنها داشتن تنی ستبر و جسمی نیرومند نیست گفت: ایثار، از خودگذشتگی، مقاومت و گوش سپردن به پیران و بزرگان جامعه از وظایف ورزشکاران است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با تاکید بر اینکه ورزش گیلان توانست با بهره‌مندی از امکانات محدود، موفقیت‌هایی را کسب کند گفت: اکنون بانوان ورزشکار گیلانی با حفظ ارزش‌های اسلامی در عرصه‌های کشوری و بین المللی موفقیت‌هایی را کسب کردند.

رهنما با بیان اینکه حمایت‌های مردم و مسئولان از ورزشکاران، مدیران و کاروان‌های ورزشی سبب نتیجه‌ای مطلوب شده است اعلام کرد: جامعه ورزش گیلان در المپیک آینده به ناکامی‌های گذشته خود خاتمه می‌دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان  با اشاره به اینکه اکنون ورزشکاران ساماندهی شده در گیلان افزایش پیدا کرده‌اند تصریح کرد: بانوان ورزشکار در کاروان‌های مختلف و رشته‌های مختلف به فرموده مقام معظم رهبری” عظمت یک زن مسلمان را در مقیاس بین المللی به نمایش گذاشتند.”

وی با تاکید بر اینکه قرار گرفتن ورزش در مسیر برنامه قانونی می‌تواند منشاء برنامه‌های بنیادین در گیلان باشد گفت: اکنون بیش از ۷۰۰ هیئت ورزشی در گیلان وجود دارد و حضور ورزشکاران گیلانی در ورزش از افزایش ۲۵ درصدی برخوردار است.

رهنما با بیان اینکه تعداد ۷۵۰ واحد ورزشی تا پایان سال ۹۴ با همکاری بخش‌خصوصی در گیلان ایجاد شده است افزود: برخی از مشارکت‌های بخش خصوصی جهت توسعه فضاهای ورزشی و بدون تامین بار مالی به دولت توسط خیران انجام شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان  با اشاره به اینکه خانه کشتی با کمک خیران در فومن یکی دیگر از اقدامات ورزش و جوانان گیلان است گفت: افزایش ۱۸ درصدی مدال‌های کسب شده در مسابقات مختلف بین المللی نتیجه استفاده از نیروهای علمی و ورزشی در هیئت‌های ورزشی است.

وی با بیان اینکه استان گیلان جزء برترین رده‌ها در کل کشور توسط آمار ارائه شده وزارت ورزش و جوانان است افزود: استفاده از نیروهای متخصص ورزشی و مدیران و حمایت از قهرمانان ورزشی و میزبانی مسابقات نتایج مهم برتری ورزش در استان گیلان است.