۸۰ تیم پلیس راهور گیلان همیار آتش نشانان در رشت می شوند

۸۰ تیم پلیس راهور گیلان همیار آتش نشانان در رشت می شوند

طی همایش به منظور پیوند میان نیروهای انتظامی ، پلیس راهور و آتش نشانان از آمادگی و فعالیت ۸۰ تیم پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان در قالب همیاران آتش نشانی در شهر رشت خبر داده شد.

 

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از مهر، همایش پیوستن کارکنان نیروی انتظامی، پلیس راهور به گروه همیار آتش نشان پیش از ظهر چهارشنبه در سالن اجتماعات آتش نشانی شهر رشت برگزار شد.

ترویج فرهنگ ایمنی مهم ترین رسالت سازمان آتش نشانی

در این مراسم مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهر رشت با اشاره به این اقدام زیبا، اظهار کرد: همیاران آتش نشانان همواره در تمامی شرایط و در روزهای مختلف سال درسطح شهر آماده باش بوده و به مردم خدمات ارائه می دهند.

بابک رمضانی با بیان این که ترویج فرهنگ ایمنی یکی از رسالت های مهم سازمان آتش نشانی است، گفت: در زمینه ایمنی چندین شاخصه مهم وجود دارد که اصلی ترین مولفه آن پیش بینی و پیشگیری است.

وی خاطرنشان کرد: از طریق آموزش و ارتقای دانش شهروندی در زمینه اطفای حریق به همیاران آتش نشان تلاش می شود در صورت وقوع سوانح با مهار حوادث و کاهش آسیب ها از ضرر زیان وارده به مردم جلوگیری کنیم.

آمادگی پلیس راهور در همکاری با نیروهای آتش نشانی شهر رشت

پلیس راهنمایی و رانندگی  گیلان در ادامه این همایش با مقدس خواندن شغل آتش نشانی، اظهار کرد: داشتن این شغل و حضور در جمع آتش نشانان افتخاری است که نصیب هرفردی نمی شود.

سرهنگ محمدرضا محمدی افزود: حضور در این جایگاه و در میان این عزیزان عنایتی از سوی خداوند متعال بوده که بتوانیم بهتر و بیشتر به شهروندان عزیز گیلانی خدمات رسانی کنیم.

وی به حضور ۸۰ تیم پلیس در سطح شهر رشت به عنوان همیار آتش نشان برای خدمات رسانی به مردم اشاره کرد و یادآورشد: پلیس آمادگی لازم برای کمک و همیاری به آتش نشانان در سطح شهر رشت را دارد.

 

 

پیوند پلیس با آتش نشانی در راستای ارائه خدمات بهتر

همچنین در ادامه این برنامه عضو شورای اسلامی شهر رشت ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی آتش نشانان، اظهار کرد: باید قدردان زحمات نیروهای زحمتکش و ایثارگر آتش نشانی باشیم.

احمد رمضانپور نرگسی با اشاره به اینکه آتش نشانی شغلی است که با عشق، اعتقاد و از خودگذشتگی همراه می باشد، تصریح کرد: خدمت در آتش نشانی از خود گذشتگی است و امروز اتصال و پیوند پلیس و نیروی آتش نشانی یک رویداد بسیار مهم می باشد زیرا هر دو همگام با هم در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم گام بر می دارند.