۸ پیشخوان شهر نت بانک شهر در شهر رشت استقرار یافته است شهردار رشت:

۸ پیشخوان شهر نت بانک شهر در شهر رشت استقرار یافته است

به گزارش رشت۲۰، شهردار  رشت ضمن اعلام بانک شهر به عنوان نهاد اقتصادی خدمات رسان ، گفت : این بانک فعالیت های بسیاری در سطوح مختلف کشوری و استانی داشته است که این مهم نشان از مدیریت هوشمندانه مدیرعامل محترم وجهادی بانک شهر جناب آقای دکترپورزرندی دارد که همواره نگاه ویژه ای به شهردارهای سراسر کشور و شهررشت داشته اند.

مسعود نصرتی در ادامه افزود : حضور شعب کشیک بواسطه اینکه تسهیل در امور بانکی مردم عزیز ایجاد می کند و نیازهای بانکی موجود در این ایام را برطرف می سازد، ضروری است.

وی همچنین با اشاره به اینکه بانک شهر در این خصوص ۲۰ پیشخوان در استان گیلان ایجاد کرده است‌، اضافه کرد : ۸ پیشخوان شهر نت بانک شهر در شهر رشت استقرار یافته است که ارائه خدمات متنوع بانکی به مسافرین محترم در ایام تعطیلات نوروز به بر عهده دارند.

شهردار رشت بیان داشت‌: هر ساله هموطنان بسیاری به استان گیلان در تعطیلات نوروز سفرمی کنند و با همکاری‌ها و تعاملاتی که با بانک شهر صورت گرفته‌، خوشبختانه توانسته ایم جوابگوی نیازهای بانکی این عزیزان در ایام نوروز باشیم.

نصرتی با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش قابل توجهی مسافرداشته ایم‌، گفت‌: درتعطیلات نوروزی ‌بانک شهر همانند سال های قبل‌، در ۱۳ روز نوروز باتمام توان خدمات بانکی ارائه داده است.

وی تصریح کرد‌: بانکداری الکترونیکی از جمله خدماتی است که توانسته تسهیل در امور بانکی را به ارمغان آورد و بانک شهر نیز در این مدت کوتاه‌، ارتباط خوبی با مردم برقرار کرده است و همین امر استقبال مردم را در پی داشته است.

شهردار رشت در پایان با اشاره به این مطلب که بانک شهر در چندین سال اخیر توانسته تمامی شعارهای خود را به مرحله عمل برساند‌، گفت‌: شهر در تعطیلات هم هست یکی دیگر از شعارهای بانک شهر در سال جدید می باشد ‌که تا به امروز بانک شهر توانسته با همت بسیار آن را تحقق بخشد و به عنوان بانکی مردمی خدمت رسانی هموطنان محترم در تمامی روزهای سال باشد.