۲ ورزشکار گیلانی به عضویت تیم ملی والیبال نشسته درآمدند

۲ ورزشکار گیلانی به عضویت تیم ملی والیبال نشسته درآمدند

۲ ورزشکار گیلانی برای حضور در مسابقاتآسیایی ۲۰۱۷ ، به عضویت تیم ملی والیبال نشسته درآمدند.
86178234_98048774edeed

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان روز یکشنبه گفت: از سوی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان ، اسامی تیم های ملی والیبال نشسته بانوان و آقایان اعلام شد که ۲ ورزشکار نیز از گیلان در عضویت تیم های ملی قرار گرفتند.
سعید علیپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس ، میثم علیپور ورزشکار گیلانی به عضویت تیم ملی والیبال نشسته آقایان درآمد تا به همره این تیم در مسابقات آسیایی حضور یابد.
وی اظهار کرد: همچنین مهری فلاحی دیگر ورزشکار شایسته استان گیلان ، به عنوان یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال نشسته بانوان انتخاب شد تا به همراه این تیم در رقابت های آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۷۷ حضور یابد.
وی ادامه داد: رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۷۷ از روز پنجم تیر ماه سال جاری در کشور چین برگزار می شود و تیم ملی ایران نیز در این دوره از رقابت ها حضور خواهد یافت.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: این رقابت ها جنبه انتخابی مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ را دارد و امیدو اریم که میثم علیپور و مهری فلاحی ۲۲ ورزشکار شایسته گیلانی به همراه تیم ملی والیبال نشسته در رقابت های آسیایی بدرخشند و بتوانند جواز حضور در مسابقات پارا آسیایی را کسب کنند.
در استان گیلان حدود یکصد ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته های ورزشی هیات جانبازان و معلولان ، در ۲۲ بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.