۲ پست اسکله مجتمع بندر کاسپین آماده افتتاح است

۲ پست اسکله مجتمع بندر کاسپین آماده افتتاح است

استاندار گیلان در دیدار با مدیر عامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: ۲ پست اسکله مجتمع بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی ، دهه مبارک فجر آماده افتتاح است.

78636900 87474511ecabd 300x184 - 2 پست اسکله مجتمع بندر کاسپین آماده افتتاح است


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایلنا از رشت، محمدعلی نجفی در نشست معارفه مدیر عامل جدید شرکت کشتیرانی خزر که با حضور سعیدی نژاد در دفتر استاندار برگزار شد با اشاره به اینکه در استان گیلان در حوزه دریای خزر اقدامات مثبتی شکل گرفته افزود : ساخت مجتمع بندر کاسپین پس از بازدید دکتر روحانی سرعت قابل ملاحظه گرفت و بصورت سه شیفته و شبانه روز فعالیت های کاری و عمرانی در این بندر مشهود است.
وی به سفر دکتر روحانی در سال گذشته به گیلان اشاره و اظهار داشت : در این سفر در بازدیدی که ایشان از منطقه آزاد انزلی داشتند با مشاهده پتانسیل های موجود این منطقه و اقدامات صورت گرفته بر لزوم برنامه ریزی برای بلند مدت و نقش آفرینی این بندر در ترانزیت کالای منطقه تأکید داشتند.
وی از آماده شدن ۲ پست اسکله از بندر کاسپین خبر داد و گفت : برای بهره برداری از این پروژه ها تلاش می کنیم تا مقامات کشوری حضور یابند.
نجفی با بیان اینکه برای مجتمع بندر کاسپین ۲۲۲ پست اسکله پیش بینی شده است افزود ما باید از مسیر دریای خزر برای حمل و نقل کالا حداکثر بهره برداری را انجام دهیم وساخت مجمتع بندر کاسپین بر همین اساس شکل گرفته است.
استاندار گیلان با بیان اینکه یکی از دو اسکله آماده افتتاح در سفر اردیبهشت ماه رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام کلنگ زنی شد گفت : مجتمع بندر کاسپین یکی از نتایج اثرات ماندگار اقدام مرحوم آیت ا… هاشمی رفسنجانی در پایه گذاری منطقه ی آزاد انزلی محسوب می شود که در آینده مایه ی افتخاری برای گیلان …