۲۹ میلیون و ۲۱۲ هزار لیتر نفت سفید در استان گیلان توزیع شد طی 7 ماه گذشته؛

۲۹ میلیون و ۲۱۲ هزار لیتر نفت سفید در استان گیلان توزیع شد

توزیع ۲۹ میلیون و ۲۱۲ هزار لیتر نفت سفید در استان گیلان کاهش ۶۱ درصد را در هفت ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد .

IMG 8361 - 29 میلیون و 212 هزار لیتر نفت سفید در استان گیلان توزیع شد

به گزارش خبر فوری رشت ،علی اصغر عباسی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از توزیع ۲۹ میلیون و ۲۱۲ هزار لیترنفت سفید در قالب چهار کالابرگ از ابتدای سال جاری در استان خبر داد و افزود: از این مقدار نفت سفید پنج میلیون و ۴۷۲ هزار لیتر در مناطق صعب العبور و مابقی در نقاط فاقد گاز طبیعی داخل شهرستان‌های استان توزیع شده است.

مدیرمنطقه گیلان همچنین از اعلام کالا برگ‌های جدید به شماره‌های ۱۰۴ ، ۲۰۴ ، ۳۰۴ و ۵۰۴ در تاریخ  ۱۲/ ۷/ ۹۵ و با مهلت دریافت از ۱۵ مهر ماه تا ۱۵ آبان خبر داد و با توجه به پایان کالابرگ قبلی تا پایان مهر ماه اعلام کرد : برای رفاه مردم و متقاضیان که موفق به دریافت کالابرگ قبلی نشده اند این تاریخ تا ۱۵ آبان ماه تمدید شده و قابل دریافت است.

وی با تاکید بر تسریع در دریافت کالابرگ‌ها توسط متقاضیان‌گفت: باتوجه به برودت هوا و نیاز به سوخت از مردم درخواست می‌شود پس از هر بار اعلام کالابرگ نسبت به دریافت، مصرف و یا ذخیره‌سازی سوخت خود از فروشندگی‌های مرتبط اقدام و اینکار را به ماه‌های پایانی سال موکول نکنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان همچنین میزان مصرف بنزین و نفتگاز از ابتدای سال ۹۵ تاکنون را به ترتیب ۶۲۳ میلیون و ۶۱۷ هزار لیتر و ۲۳۸ میلیون و ۳۵۰ هزار لیتر و با افزایش پنج درصدی بنزین و کاهش یک درصدی نفتگاز اعلام کرد.

عضو کارگروه تامین سوخت استان همچنین وضعیت تامین ، نگهداشت و توزیع سوخت توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت:  با تلاش شبانه روزی کارکنان در بخش‌های‌مختلف ستادی و عملیاتی این شرکت‌پیش‌بینی‌می‌کنیم که مشکلی در راستای سوخت‌رسانی در هیچ یک از بخش‌های صنعتی ، کشاورزی و خانگی در نیمه دوم سال نداشته باشیم .