۴ گیلانی در جمع نفرات برتر انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس جوانان

۴ گیلانی در جمع نفرات برتر انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس جوانان

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از تسنیم، نخستین اردوی دو هفته‌ای تیم ملی بوکس جوانان کشورمان از شنبه ۱۹ مهر ماه به میزبانی‌ شهرستان سنندج آغاز و همچنان در حال برگزاری است.

17 - 4 گیلانی در جمع نفرات برتر انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس جوانان

در این مرحله ۲۰ بوکسور ملی‌پوش؛ «امیر حسین اروجعلی‌‎زاده و مهدی جشنانی از تهران»، «عرشیا شعبانی، حبیب پورکان، علیرضا شعبان‌زاده و محمدرضا جبین‌ساز از گیلان»، «آرشام حسنی، امیررضا شکاری و کسری مختارپور از مازندران»، «امیر بیانی از کرمانشاه»، «محمدپارسا غلامیان از خوزستان»، «رامین بابالو، عرفان نظاملو، محمد مهدی ده ده جانی و آرمین رستمی از کردستان»، «مصطفی ریگی از سیستان و بلوچستان»، «آرین رادمهر و ابوالفضل فریدی از لرستان»، امین ابراهیم‌زاده از البرز» و «فرهاد مرادی از اردبیل» به اردوی آمادگی تیم ملی بوکس دعوت شدند.

با تصمیم کادر فنی و کمیته فنی پس از سه مرحله ارزیابی فنی بوکسورها، اولین مسابقه و انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس جوانان کشورمان در خانه برگزار در مجموعه ورزشی تختی – خانه بوکس سنندج برگزار و نفرات برتر انتخاب شدند.

در ورزن ۵۲ کیلوگرم رقابت میان ۲ بوکسور «امیربیاتی از کرمانشاه و ابوالفضل امیدی از خوزستان» برگزار شد که در پایان «امیدی» به برتری دست یافت؛ در وزن ۵۶ کیلوگرم «رامین بابالو از کردستان و داداش علی‌پور از قزوین» بابالو برنده شد.

در ورزن ۶۴ کیلوگرم رقابت میان ۲ بوکسور «امیررضا شکاری از مازندران و ابوالفضل آزادی از تهران» برگزار شد که در پایان «شکاری» به برتری دست یافت و در وزن ۷۵ کیلوگرم «حبیب پورکان از گیلان برنده مسابقات شد.

رضا مهدی پور به عنوان سرمربی و مرتضی سپهوند، ایمان طیبی و مهدی ابراهیمی به عنوان مربی هدایت تیم بوکس جوانان را بر عهده دارند.

بوکسورهای جوان کشورمان خود را برای رقابت‌های قهرمانی جهان که اوایل سال آینده در لهستان برگزار خواهد شد، آماده می‌کنند.