کارگران شهرداری رشت زندگی سختی دارند / بدون حقوق چگونه باید زندگی کرد؟ محمد حسن علیپور در جلسه نشست اعضای شورا با نمایندگان مجلس مطرح کرد:

کارگران شهرداری رشت زندگی سختی دارند / بدون حقوق چگونه باید زندگی کرد؟

به گزارش رشت۲۰ ;محمد حسن علیپور در جلسه نشست اعضای شورا با نمایندگان مجلس با اشاره به اینکه کارگران مظلوم شهرداری رشت این روزها در شرایط سختی به سر می برند عنوان کرد: کارگران قشر ضعیف جامعه هستند و حق و حقوش هایشان را به موقع دریافت نمی‌کنند، از شما نمایندگان محترم انتظار می رود که با رایزنی ها در سطح کلان این مشکلات را هم پیگیری نمایید تا کارگران شهرداری هم رنگ امنیت و آرامش را در زندگی خود حس کنند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت افزود: سالهای سال گفتیم اما متاسفانه گوش شنوایی نیست،کارگران زندگی سختی دارند، بدون حقوق چگونه باید زندگی کنند؟ فرزندان خیلی ها از کارگران به دلیل شرایط سخت ترک تحصیل کرده اند و هیچ کس به فکر آنها نیست.
وی در ادامه اذعان داشت: کارگران در سال نو حتی یک لباس مناسب ندارند و گاها در حسرت بسیاری از مسائل هستند.
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - کارگران شهرداری رشت زندگی سختی دارند / بدون حقوق چگونه باید زندگی کرد؟
این عضو شورا با بیان اینکه نمایندگان باید صدای ما را به گوش مجلس برسانند اظهار داشت: کارگران امروز نان هم ندارند که بخورند، چه چیزی پشت پرده است که میگویند کارگران زیر نظر تعاونی ها نروند؟ چرا کارگران ساماندهی نمی شوند؟
وی افزود: از دست شهرداری و شورا کاری بر‌نمی آید و ما امروز فقط شعار می دهیم.
علیپور در پایان تصریح کرد: ازنمایندگان محترم رشت در مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم که برای احقاق حق این کارگران فریاد بزنند تا آنها هم بتوانند آرامش را در زندگی خود حس کنند.
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - کارگران شهرداری رشت زندگی سختی دارند / بدون حقوق چگونه باید زندگی کرد؟