۷ میلیارد+ تضمین مالی دو شرط واگذاری سپیدرود رشت 7 میلیارد+ تضمین مالی دو شرط واگذاری سپیدرود رشت

۷ میلیارد+ تضمین مالی دو شرط واگذاری سپیدرود رشت

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان اعلام آمادگی کرد که با دریافت ۷-۶ میلیارد بدهی و دریافت تضمین مالی برای تامین هزینه های باشگاه، سپیدرود را واگذار می کنند.
85851999_97584274cdefb

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  ایسنا، پس از اعلام سازمان لیگ مبنی بر اینکه سپیدرود بدون داشتن مالک نمی تواند در لیگ برتر حضور پیدا کند، مسئولان استان گیلان دست به کار شده اند تا وضعیت این باشگاه را مشخص کنند.
رادنی دیدار، مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه همه مسئولان ورزش گیلان برای فراهم کردن اسپانسر و منابع مالی برای این تیم تلاش می کنند، درباره مراحل واگذاری سپیدرود گفت: سال گذشته دادستانی تهران قیمت ۱۸ میلیارد تومان برای راه آهن تعیین کرد. در حال حاضر الماسخاله به هر فردی که به عنوان خریدار مراجعه کرده، اعلام داشته که با پرداخت ۷-۶ میلیارد تومان بدهی این تیم می تواند باشگاه را در اختیار بگیرد، یعنی یک سوم قیمت یک تیم لیگ برتری! اما الماسخاله به دلیل اینکه رئیس هیئت فوتبال استان گیلان است و باید فردا پاسخگوی هواداران باشد، از افراد خریدار خواستار وثیقه مالی یا تضمینی شده تا مطمئن شود آن ها توان پرداخت حدود ۱۰ میلیارد هزینه های یک تیم لیگ برتری را هم داشته باشند.
او ادامه داد: تا الان هم برای اینکه افراد خریدار شاید بخواهند از نام سپیدرود استفاده کنند، نام آن ها را نیاورده ایم. الماسخاله علاقه ای به تیم داری ندارد ولی فرض را بر این گذاشته که خریدار واجدالشرایطی پیدا نشود، به همین دلیل دست روی دست نگذاشته و با انعقاد قرادادهایی با بانک کوثر و استفاده از سامانه هواداری برای فراهم کردن هزینه های سال آینده سپیدرود اقدام کرده است. تا الان هم که با شما صحبت می کنم هیچ مشتری پر و پا قرصی پیدا نشده است.
همچنین قربانعلی الماسخاله پیرامون واگذاری باشگاه سپید رود برای حضور در لیگ برتر ، اظهار کرد: در فصل گذشته …