آیا علی دایی در کنار آنچلوتی سکاندار اورتون می شود؟

آیا علی دایی در کنار آنچلوتی سکاندار اورتون می شود؟

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از ایرنا، طبق اطلاعات این نشریه، باشگاهی از انگلیس علاقه مند به همکاری با علی دایی مربی ۵۱ ساله است و شنیده ها حاکی است که اورتون خواهان اوست اما هنوز مشخص نیست با چه نقشی وارد این تیم لیگ برتر انگلیس در شهر ساحلی لیورپول خواهد شد.

دایی - آیا علی دایی در کنار آنچلوتی سکاندار اورتون می شود؟

کیکر در ادامه به سوابق فوتبالی و تحصیلی علی دایی پرداخته است؛ برترین گلزن جهان با کارنامه ای بی سابقه از ۱۰۹ گل در ۱۴۹ رقابت بین المللی، مهندس متالوژی ، متولد اردبیل در شمال غربی ایران، بازیکن سابق بوندس لیگا و طرفدار آن؛ کسی که حالا فقط یک رقیب در عنوان آقای گلی جهان دارد؛ کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس که در حال حاضر به عنوان اولین اروپایی از ۱۰۰ گل در مسابقات بین المللی در ماه نوامبر عبور کرده است؛ دقیق تر بگوییم ۱۰۲ گل.

به نوشته کیکر، علی دایی در جام های جهانی ۱۹۹۸ و ۲۰۰۶ حضور یافت و ۲۳ سال پیش همراه هموطن خود کریم باقری به آرمینیا بیله فلد آلمان نقل مکان کرد. این مهاجم از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۲ در ۱۰۷ بازی بوندس لیگا ۱۹ گل برای تیم هایی از جمله بایرن مونیخ و هرتابرلین آلمان به ثمر رساند.

کیکر افزود: «اکنون ستاره سابق ظاهراً به صحنه بزرگ برگشته است؛ فردی که جاه طلبی اش شکسته نمی شود و او را همچنان در قامت یک بازیکن فعال متمایز می کند؛ این چیزی است که اطرافیانش می گویند.»