استاندار گیلان: مدیران، اقدامات انجام شده را به مردم گزارش دهند

استاندار گیلان: مدیران، اقدامات انجام شده را به مردم گزارش دهند

استاندار گیلان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ارائه گزارش عملکرد دولتمردان به مردم گفت: مدیران دستگاه های اجرایی، اقدامات عملیاتی و اجرایی دولت تدبیر و امید در حوزه فعالیت های خود را با آمار دقیق و مناسب، به مردم گزارش دهند.
78580204 87397519deccb 300x183 - استاندار گیلان: مدیران، اقدامات انجام شده را به مردم گزارش دهند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار ایرنا، محمدعلی نجفی غروب یکشنبه در جلسه شورای اداری فومن و معارفه فرماندار جدید این شهرستان افزود: در بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی به وفور آمده که باید کار خوب را به مردم بیان کرد تا آنان که صاحبان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب هستند، در جریان امور باشند.
وی ادامه داد: مدیران دولت اسلامی از جنس مردم هستند و در دولت دکتر روحانی که تاکید بر ایجاد امید بین اقشار مختلف مردم است، باید با ارائه گزارش صحیح از عملکرد و تلاش دولت، مردم را به آینده کشور امیدوار کرد و امید را از آنها نگرفت.
نجفی بیان داشت: البته هر دولتی عملکرد خود را بیان می کند که این امر به معنای عملکرد نظام اسلامی است و جشن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ایام دهه فجر، فرصتی مناسبت برای بیان عملکرد این نظام مقدس به مردم است.
استاندار گیلان با اشاره به کاهش نرخ بیکاری در سه سال فعالیت دولت تدبیر و امید در گیلان خاطرنشان کرد: در زمان حاضر نرخ بیکاری استان تک رقمی است و با کاهش شش درصدی نسبت به سه سال گذشته با تلاش همه عوامل دست اندرکار، به میزان ۹ و شش دهم درصد رسیده است.
نجفی با بیان اینکه این آمار به معنای حل مشکلات بیکاری و حوزه اشتغال در گیلان نیست، ادامه داد: علیرغم همه مشکلات موجود و موانع حوزه های صنعتی و کسب کار و همچنین حجم بالای فارغ التحصیلان جوان، باید در ایجاد بستر مناسب تر در فضای کسب و کار با استفاده از دانش و فناوری های روز و طرح های اقتصادی دانش بنیان و همچنین توجه به فضای فعلی و استعدادهای گیلان، تلاشی مضاعف تر داشت.
وی همچنین تغییرات و جابجایی های حوزه مدیریتی در سطح فرمانداران گیلان را در …