بحث های قومیتی فقط برای بهره برداری سیاسی مطرح می شود سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان در واکنش به اظهارات عضو شورای شهر رشت:

بحث های قومیتی فقط برای بهره برداری سیاسی مطرح می شود

قومیت و نژاد در بین نیروهای انقلاب اصلا اهمیت ندارد

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم اظهارات مجید رجبی را تکذیب کرد و خلاف واقعیت دانست.
علیزاده1 300x246 - بحث های قومیتی فقط برای بهره برداری سیاسی مطرح می شود

به گزارش خبر فوری رشت ، به دنبال اظهارات مجید رجبی عضو شورای شهر رشت در نشست خبری خود مبنی بر این که ولی الله عظمتی به دلیل تالش بودن از لیست اصولگرایان رشت خط خورده بود سردار نظرعلی علیزاده سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم بیان داشت: بنده این سخنان را قطعا تکذیب می کنم ، اگر قرار بود زبان و محل و منطقه ملاک باشد دیگر چرا انقلاب کردیم ؟انقلاب کردیم تا این ها ملاک نباشد . وی افزود: آقای عظمتی در دور اول در لیست اصولگرایان بودند و همین مسأله نشان می دهد این حرف ها خلاف واقعیت است، مگر تالش زبان بودن چه بدی دارد که کسی را به این دلیل از لیست انتخاباتی حذف کنند؟این حرف ها مفهوم ندارد ، زبان و رنگ و نژاد ملاک نیست و همه باید دقت بکنند که این مباحث در جامعه ترویج نشود .
سردار علیزاده در ادامه خاطرنشان کرد: مباحث قومیتی بحث های انحرافی است که آقایان برای بهره برداری های سیاسی مطرح می کنند، قومیت ملاک برتری نیست اما قومیت ها از فرصت های نظام جمهوری اسلامی هستند و قومیت های محتلف در کشور ما همواره پایبند نظام و رهبری بوده اند.
رییس مجمع عالی بسیج گیلان تاکید کرد: در استان ما قرن هاست قومیت ها و نژاد و مذاهب مختلف درکنار یکدیگر در کمال آرامش زندگی میکنند و هیچ گاه مشکلی نداشته اند، از ابتدای انقلاب تاکنون هم زمانی نبوده که چنین مواردی مطرح شود و مشکلی ایجاد شود.
سردار علیزاده در انتها تصریح کرد: برخی برای بهره برداری های موقت سیاسی این حرف ها را میزنند و در بین نیروهای انقلاب این موارد اصلا اهمیتی ندارد.