تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری، خبری خوش و امیدوارکننده

تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری، خبری خوش و امیدوارکننده

به گزارش رشت۲۰، محمدحسین واثق کارگرنیا گفت: اعلام خبر تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری، در این روزها که مشکلات اقتصادی موجب تحمیل فشارهای مضاعف به خانواده‌ها شده است، خبری خوش و امیدوارکننده برای پیش رو بودن روزهای بهتر است.

%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%86%DB%8C%D8%A7 - تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری، خبری خوش و امیدوارکننده

وی با دربرگیری تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری افزود: برابر مكاتبه مديركل محترم امور شهري و شوراها، تمامی نیروهای شاغل در شهرداری اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، کارگری، شرکتی یا پیمانکاری و کلیه نیروهایی که به هر نحو در مشاغل اصلی و تخصصی شهرداری اشتغال دارند مشمول این مصوبه قانونی می‌شوند.

کارگرنیا با تأکید بر اینکه پس از سال‌ها انتظار عدالت درباره این قشر از جامعه اِعمال شد گفت: متأسفانه در برخی مواقع شاهد انجام بی‌عدالتی‌هایی توسط برخی از شرکت‌های پیمانکاری بودیم و به حول الهی و با پیگیری‌های مسئولین ذی‌ربط و حمایت‌های قابل‌تقدیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی بالاخره این مهم به نتیجه رسید.

وی با بیان اینکه در دین مبین اسلام به پرداخت حق کارگر تأکید شده است تصریح کرد: متأسفانه نادیده گرفتن روزهای فعالیت، ساعات اضافه‌کاری، عدم محاسبه جمعه کاری‌ها و… از جمله مواردی بود که همواره برخی از نیروهای شرکتی و پیمانکاری نسبت به آن گلایه داشتند و به یقین با اجرای این قانون، دیگر شاهد چنین مشکلاتی نخواهند بود.

کارگرنیا با اشاره به اینکه خبر تبدیل وضعیت، خبری خوش و امیدوارکننده و عیدی بزرگی برای خانواده بزرگ شهرداری رشت است بیان کرد: امیدوارم با تلاش‌های نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در بخش‌های دیگر از جمله تعیین تکلیف معلمین شاغل در مدارس غیرانتفاعی و… نیز چنین اخبار خوبی به‌زودی به گوش برسد و این مهم نشاط و امنیت روانی جامعه را نیز به همراه دارد.

وی با اشاره به اینکه بنده پیش‌ازاین نیز اجرایی شدن تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری را اجرای واقعی عدالت اعلام کرده بودم افزود: این خبر در روزهای نخست سال ۱۴۰۰ بسیار خوشحال‌کننده بود و به‌نوبه خودم از تمامی افرادی که در تحقق آن نقش ایفا کرده‌اند سپاسگزارم.