قهرمان نیم فصل در سرازیری سقوط/ سه شکست متوالی برای آستارا

قهرمان نیم فصل در سرازیری سقوط/ سه شکست متوالی برای آستارا

به گزارش رشت۲۰و به نقل از خبرداغ، تیمی که در اولین فصل حضورش در لیگ دسته اول توانست شگفتی ساز شده و در حضور جمعی از تیم‌های مدعی عنوان قهرمانی نیم فصل را به خود اختصاص دهد، با شروع نیم فصل دوم در سرازیری قرار گرفته و با سرعت به سقوط در جدول ادامه می‌دهد تا جایی که طی ۳ هفته از صدر جدول به رده هفتم رسید.

%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C %D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%A7 - قهرمان نیم فصل در سرازیری سقوط/ سه شکست متوالی برای آستارا

شهرداری آستارا که بی تردید پدیده نیم فصل نخست لیگ دسته اول بود و توانست مدعیانی مثل مس کرمان، فجرسپاسی، استقلال خوزستان، بادران و هوادار را پشت سر بگذارد، در نیم فصل دوم فقط شکست می‌خورد.

آخرین پیروزی این تیم در هفته هفدهم (هفته پایانی نیم فصل اول) شکل گرفت که آنها توانستند با نتیجه یک بر صفر تیم مدعی و خوب هوادار را شکست دهند. این دیدار در روز ۱۷ اسفند برگزار شد.

آبی پوشان آستارا بعد از آن در ۳ بازی پی در پی مقابل شاهین بوشهر، فجر سپاسی و مس کرمان تن به شکست دادند. آنها در پایان هفته بیستم با ۳ شکست، بدون پیروزی و مساوی، ۸ گل خورده، ۲ گل زده و بدون کسب امتیاز، ضعیف‌ترین آمار را دارند. در واقع قهرمان نیم فصل اول، در انتهای جدول نیم فصل دوم قرار دارد که این را می‌توان اتفاقی نادر در دنیای فوتبال دانست.

شهرداری آستارا در پایان هفته بیستم با ۹ پیروزی، ۴ مساوی، ۷ شکست، ۲۱ گل زده، ۲۱ گل خورده و ۳۱ امتیاز بعد از مس کرمان، استقلال خوزستان، فجر شهید سپاسی، بادران، هوادار و ملوان، در رده هفتم قرار دارد. آنها در هفته بیست و یکم میزبان بادران، تیم چهارم جدول هستند که این دیدار در روز دوشنبه ۳۰ فروردین برگزار می‌شود.