معاونت های سیاسی و عمرانی فرمانداری های چند شهرستان گیلان رها شده اند!

معاونت های سیاسی و عمرانی فرمانداری های چند شهرستان گیلان رها شده اند!

 به گزارش رشت۲۰ و به نقل از گیل خبر، سپهر رضایی‌مجد، از فعالان سیاسی و دانشجویی در یادداشتی انتقادی نوشت: درحالی که محمدعلی ویشکایی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت، نیمه آذرماه به عنوان سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل گیلان معرفی شده بود، امروز به عنوان مدیرکل  این اداره منصوب شد.

%D8%B3%D9%BE%D9%87%D8%B1 %D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C - معاونت های سیاسی و عمرانی فرمانداری های چند شهرستان گیلان رها شده اند!

فریبرز سعیدی کیا معاون پیشین امور سیاسی و اجتماعی فرمانداری رشت نیز ۲۶ آذرماه یعنی یک ماه قبل به‌عنوان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان مشغول فعالیت است.

همگان می‌دانیم معرفی افراد برای سمت های مختلف مدیریتی ، به یک‌باره صورت نمی‌گیرد و امری از پیش برنامه ریزی شده و البته زمان‌بر است. بر این مبنا ،  دو بال مهم هماهنگی امور عمرانی، سیاسی و اجتماعی فرمانداری مرکز استان در سایه عدم تدبیر و بی توجهی های صورت گرفته از سوی فرماندار رشت و البته معاون سیاسی استانداری ، رها شده و فعلا هم مشخص نیست جانشینان افراد نامبرده برای سمت های مذکور چه کسانی هستند.

فراتر از مرکز استان؛ این ضعف مدیریتی در شهرستان های انزلی و آستارا نیز مشهود است؛ در فرمانداری شهرستان بندرانزلی از نیمه شهریورماه پست معاونت سیاسی و اجتماعی بلاتصدی است و شهرستان مرزی بندر آستارا از خردادماه یعنی نزدیک به هفت ماه است که معاونت سیاسی و اجتماعی ندارد.

با عنایت به شروع فعالیت های مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز اهمیت شهرستان های رشت، انزلی و آستارا به نظر می‌رسد این غفلت از ناحیه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، پذیرفتنی نیست و باید ضمن پاسخگویی، از سوی نماینده عالی دولت در گیلان نیز مورد سوال و خطاب قرار گیرد.