مهدوی‌کیا کلاه‌برداری از خود را تکذیب کرد!/پاسخ آقازاده چه خواهد بود؟

مهدوی‌کیا کلاه‌برداری از خود را تکذیب کرد!/پاسخ آقازاده چه خواهد بود؟

به گزارش رشت۲۰، پس از انتشار مصاحبه‌ای از سوی سید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت در خصوص کلاه‌برداری از مصطفی مهدوی کیا برادر مهدی مهدوی کیا توسط یکی از مدیران عامل پیشین سپیدرود، مصطفی مهدوی کیا با انتشار جوابیه‌ای رسمی به این ادعاها پاسخ داد و آن را از اساس تکذیب کرد!

مهدوی کیا سید مهدی آقازاده - مهدوی‌کیا کلاه‌برداری از خود را تکذیب کرد!/پاسخ آقازاده چه خواهد بود؟

نکته جالب آنکه آقازاده مدعی شده بود مبلغی یک میلیارد تومانی از مهدوی کیا کلاه‌برداری شده است، اما مهدوی کیا این ادعای آقازاده را رد کرد و اظهار داشت مطالب عنوان‌شده کذب است.

در متن این جوابیه آمده است:

در مطلب منتشرشده مدیرعامل محترم باشگاه سپیدرود رشت در اظهارات عجیبی عنوان داشته‌اند که فردی با این‌جانب قراردادی منعقد کرده و در ازای دریافت یک میلیارد تومان تحت عنوان اسپانسری برای تأمین هزینه‌ها و کمک مالی به باشگاه به‌عنوان سرمربی باشگاه سپیدرود رشت منصوب کرده است که اساساً این اظهارات کذب و نادرست می‌باشد.

مهدوی کیا - مهدوی‌کیا کلاه‌برداری از خود را تکذیب کرد!/پاسخ آقازاده چه خواهد بود؟

از اینرو این‌جانب ضمن شایعه بودن این‌گونه اظهارات، عقد هرگونه قرارداد یا تفاهم‌نامه با مدیرعامل این باشگاه یا هر شخص دیگر مدعی با این عنوان را تکذیب کرده و سخنان ناپخته مربوط به پرداخت هزینه به ازای کسب عنوان مربیگری این باشگاه را توهین به خود و شخصیت حقوقی تلقی کرد و حق پیگیری حقوقی این ادعا را تا روشن شدن موضوع برای خود را محفوظ می‌دانم.

امید است این باشگاه ریشه‌دار و مردمی با اجتناب از این‌گونه حواشی و چالش‌های بی‌مورد به جایگاه اصلی خود بازگشته و موجبات شادی علاقه‌مندانش را فراهم سازد.

انتشار این جوابیه از سوی مهدوی کیا در تکذیب اظهارات سید مهدی آقازاده پاسخی مشخص به جنجال‌های ۲۴ ساعت اخیر در اطراف باشگاه سپیدرود بود، حال اما باید از مدیرعامل باشگاه سپیدرود پرسید چه پاسخی به رد ادعای خود خواهد داشت؟ آیا طرح این ادعاها توسط وی مربوط به بحث واگذاری مالکیت باشگاه سپیدرود بوده و وی عملاً قصد زدن زیر میز را با طرح این حواشی داشته است؟!