وعده شهرداران سابق را شهردار جدید رشت تحقق بخشید!/ کارگران پیش از کارمندان حقوق دریافت کردند

وعده شهرداران سابق را شهردار جدید رشت تحقق بخشید!/ کارگران پیش از کارمندان حقوق دریافت کردند

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از غیرمنتظره، پس از سال‌ها انتظار و وعده شهرداران مختلف در رشت مبنی بر یکسان‌سازی پرداخت حقوق کارگران حجمی شهرداری رشت با کارمندان، امروز بالاخره و با اقدام سید محمد احمدی شهردار جدید و بومی رشت یکسان‌سازی پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز با پرسنل رسمی شهرداری اتفاق افتاد.
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - وعده شهرداران سابق را شهردار جدید رشت تحقق بخشید!/ کارگران پیش از کارمندان حقوق دریافت کردنداین روزها شهرداری رشت آبستن اخبار و حوادثی است که امیدواری را به شهروندان و فعالین رسانه‌ای و اجتماعی بازگردانده، پس از طرف فساد ستیزی و مبارزه با مافیای خلاف سازی در رشت اکنون موضوع پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز یک روز قبل از کارکنان رسمی سبب شده است تا وعده‌ای که سال‌ها شهرداران مختلف، بخصوص شهرداران غیربومی به نیروهای شهرداری می‌دادند، توسط شهردار بومی رشت عملی شود.

چند روز قبل بود که شهردار رشت در مقابل خلاف سازان قد علم کرد و شنیده می‌شود که برای برخورد با خلاف سازی که به‌گونه‌ای از بین بردن حقوق شهروندی است عزمی جدی دارد. پیش‌تر از آن نیز تحرکاتی شهردار رشت برای ثبت و شفاف‌سازی املاک شهرداری و همچنین ایجاد سامانه برای انجام تهاترات داشته است. امروز هم شاهد خوشحالی پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز شهرداری رشت می‌باشیم.

حقوق‌های معوق از چالش‌های بزرگ پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز در سال‌های گذشته بوده است که امروز شنیده می‌شود این قشر زحمت‌کش یک روز جلوتر از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی حقوق خود را دریافت کردند.

امید است روند خوب و جدید شهرداری رشت تا ایجاد یک تحول ساختاری در این سازمان اساساً مردمی که نماد یک نهاد اجتماعی می‌باشد ادامه داشته باشد