پروژه غیرهمسطح میدان ۷ آذر و امام حسین(ع) رشت به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) واگذار می‌شود

پروژه غیرهمسطح میدان ۷ آذر و امام حسین(ع) رشت به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) واگذار می‌شود

به گزارش رشت۲۰و به نقل از تسنیم، واگذاری و اجرای بعضی پروژه‌های عمرانی شهر رشت از جمله تقاطع غیرهمسطح میدان نیروی دریایی و میدان امام حسین(ع) به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از جمله مباحث مطرح شده در صد و نود و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت بود که عصر امروز برگزار شد.

%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87 %D8%AE%D8%A7%D8%AA%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A1 - پروژه غیرهمسطح میدان ۷ آذر و امام حسین(ع) رشت به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) واگذار می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسداران به فرمان امام خمینی(ره) اظهار داشت: پاسداران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، رشادت‌های فراوانی از خود نشان دادند که حجم این ایثارگری‌ها در هیچ تصویری نمی‌گنجد.

احمد رمضانپور نرگسی شهادت سردار سرافراز گیلانی “محمدعلی حق‌بین” را تسلیت گفت و ابراز داشت: به روح پاک تمامی شهدا درود می‌فرستیم از طرفی سردار حق‌بین نیز سردار سلیمانی گیلان بود که یادش را گرامی می‌داریم.

فرهام زاهد، عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه با اشاره به ماجرای آشنایی خود با سردار حق‌بین اظهار داشت: از طریق خانواده یکی از شهدای مدافع حرم با ایشان آشنا شده بودند و آشنایی با این سردار بزرگ یک افتخار است.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه از انجام اولویت‌بندی‌هایی در راستای واگذاری بعضی پروژه‌های عمرانی شهر رشت به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه خبر داد و گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که پروژه مربوط به رودخانه‌های شهر رشت به‌دلیل عدم انجام مطالعات قابلیت اجرایی ندارند.

سیدامیرحسین علوی با اشاره به مباحث مطرح شده پیرامون پروژه زیرگذر میدان مصلی رشت خاطرنشان کرد: تقاطع غیرهمسطح میدان نیروی دریایی و میدان امام حسین(ع) رشت از جمله پروژه‌هایی هستند که در شرایط فعلی قابلیت اجرایی شدن دارند و شرایط برای واگذاری این پروژه‌ها به قرارگاه خاتم فراهم است.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه اظهار داشت: در حال حاضر پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان نیروی دریایی و میدان امام حسین‌(ع) رشت برای شهر ضرورت ندارد اما با واگذاری این پروژه‌ها به قرارگاه خاتم می‌توانیم زمینه مشارکت این قرارگاه در پروژه‌های عمرانی شهرمان را فراهم کنیم.

اسماعیل حاجی پور با اشاره به شرایط دو پروژه مذکور خاطرنشان کرد: دو پروژه تقاطع غیرهمسطح مذکور می‌تواند توسط پیمانکاران داخلی اجرایی شود و شرایط حضور و مشارکت بیشتر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران در پروژه‌های عمرانی شهر بیشتر فراهم می‌شود.

محمدحسن عاقل‌منش، عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه با اشاره به پروژه مربوط به رودخانه‌های شهر رشت و رفع‌ معضلات آن اظهار داشت: به اعتقاد بنده باید پروژه‌های مهم شهر به قرارگاه خاتم واگذار شود و اگر قرارگاه تمایل داشته باشد می‌توان موضوع مطالعه پروژه‌های بزرگ عمرانی شهر همچون رودخانه‌ها را به آنان واگذار کرد.

به گزارش تسنیم، در انتهای جلسه اعضای شورای اسلامی شهر رشت با واگذاری و اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان نیروی دریایی و میدان امام حسین(ع) توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) موافقت کردند.