چمن بی کیفیت ورزشگاه عامل مصدومیت ۷ بازیکن تیم شهرداری آستارا!

چمن بی کیفیت ورزشگاه عامل مصدومیت ۷ بازیکن تیم شهرداری آستارا!

به گزارش رشت۲۰و به نقل از ایرنا، علی کارگر: بازیکنان تاثیرگذار شهرداری آستارا از جمله آرش افشین در چمن مصنوعی ورزشگاه مصدوم شده اند و اداره ورزش و جوانان به رفع این مشکل اقدام کند.

%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%A7 3 - چمن بی کیفیت ورزشگاه عامل مصدومیت 7 بازیکن تیم شهرداری آستارا!

وی بیان کرد: چمن ورزشگاه نیازمند شانه زنی است و چمن مصنوعی باید به طور منظم شانه زده شود تا برای بازیکنان مشکل ایجاد نکند و اگر این کار انجام نشود، تمرینات تیم در چمن ورزشی شهر چوبر تالش انجام خواهد شد.

کارگر افزود: موفقیت در مسابقات لیگ دسته اول کشور در اولویت برنامه هاست و تیم شهرداری با ۲۱ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و در هفته چهاردهم مسابقات در ۲۵ بهمن ماه مهمان تیم خیبر خرم آباد خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا هم گفت: بعد از افتتاح چمن ورزشگاه وحدت، ۲ بار عملیات شانه زنی انجام شده و ظرف یک هفته آینده سومین مرحله انجام خواهد شد.

وحید خاصی پور افزود: هزینه هر بار شانه زنی ۱۵۰ میلیون ریال از جانب اداره کل ورزش و جوانان گیلان پرداخت می شود و سیستم گرمایشی رختکن های ورزشگاه نیز در حال راه اندازی است.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم از جمله سه تیم ملوان انزلی، چوکای تالش و شهرداری آستارا از گیلان حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.