کشف ۲ تن گوشت قرمز فاسد در رشت

کشف ۲ تن گوشت قرمز فاسد در رشت

به گزارش رشت۲۰و به نقل از ایسنا، سرهنگ محمود حافظی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه امنیت و حفظ سلامتی مردم از خطوط قرمز پلیس است به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره کرد.

%DA%AF%D9%88%D8%B4%D8%AA %D9%81%D8%A7%D8%B3%D8%AF - کشف ۲ تن گوشت قرمز فاسد در رشت

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۲ رشت با همکاری ماموران انتظامی شهرستان لنگرود در پی دریافت خبری مبنی بر حمل گوشت فاسد با یک دستگاه خودرو کامیونت در سطح حوزه استحفاظی، بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه پس از اقدامات پلیسی صورت گرفته خودرو مورد نظر حین تردد در نزدیکی بازار رشت شناسایی و متوقف شد، افزود: دو تن گوشت قرمز فاسد در بازرسی از این خودرو کشف شد.

این مقام انتظامی از معرفی متهم ۴۶ ساله این پرونده به مرجع قضائی و تحویل گوشت‌های کشف شده به دامپزشکی خبر داد و تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش گوشت‌های کشف شده، دو میلیارد ریال است.

وی در پایان با اعلام اینکه پلیس با هرگونه اقدامی که سلامت شهروندان و جامعه را مختل کند به شدت برخورد می‌کند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از اینگونه موارد مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.