کلاس‌های آموزشی دوره‌ای رانندگان ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری برگزار شد

کلاس‌های آموزشی دوره‌ای رانندگان ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری برگزار شد

به گزارش رشت۲۰و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت، کلاس‌های آموزشی دوره‌ای رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری با هدف ارتقا فرهنگ شهروندی، از سوی این سازمان و با مشارکت دادگستری استان گیلان برگزار شد.

%D9%86%D8%A7%D9%88%DA%AF%D8%A7%D9%86 - کلاس‌های آموزشی دوره‌ای رانندگان ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری برگزار شد

این همایش با حضور رانندگان ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری، در سالن همایش‌های سازمان آتش‌نشانی و ایمنی شهرداری رشت بر پا گردید.

محمد محبتی ریاست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت ضمن تأکید بر تداوم برپایی این کلاس‌ها در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی و خصوصاً ترافیکی گفت: نظر به اهمیت آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه حمل‌ونقل درون‌شهری، برپایی کلاس‌های جامع آموزشی برای رانندگان از اولویت‌های کاری این سازمان می‌باشد.

وی اظهار کرد: برپایی دوره‌های آموزشی با محوریت موضوعاتی همچون رفتارشناسی، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، مباحث کمیته انضباطی، روانشناسی، مهارت‌های پیشگیری از کنترل خشم و استرس و اخلاق اجتماعی و … به ارتقا کیفیت زندگی شهری و شهروندان کمک بسزایی خواهد نمود.

محمد محبتی افزود: با توجه و الزام به رعایت مصوبات ستاد کرونای کشور در خصوص پذیرش مسافر و گردشگر در شهرهای گردشگر پذیر در آستانه سال نو، یکی از اهداف راهبردی برگزاری کلاس‌های مذکور، افزایش آمادگی رانندگان برای استقبال از حضور مسافران و گردشگران احتمالی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورات ابلاغی این ستاد، در شهر رشت می‌باشد.

در خاتمه نیز خاطرنشان کرد که به جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا از تمامی هم‌وطنان خواهشمندم که از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند تا در پناه خداوند متعال با تلاش و همکاری یکدیگر این بیماری را در کشور ریشه‌کن نماییم.